Jay Maa!
Oled teretulnud tellima kriya hatha jooga valmis VIDEOTUNDI, kus saad läbi teha erinevaid jumalannade asanaid, mis teada jooga maailmast! Need on joogateraapias tuntud kui vaagnapiirkonna elundite ja rindkere tervist toetavad asendid, samuti isikliku naiseliku väega kontakti saamise ja vanadest seismajäänud energiatest vabastavad asendid. Ole terve ja tunne end vägevalt!

JUHENDAJA: Aale-Triinu Sonn a.k.a. Anjani
TELLIMINE: anjani1008@gmail.com
PILET: 15€ 
Saaja: MTÜ Stuudio Sada Kaheksa, 
LHV pank a/a EE737700771006616578. Selgitus: “Jumalannade joogatund”. Pilet on saadaval ka Stebby ehk vana nimega SportID kaudu, pannes otsingusse Studio108. Ostes pileti Stebbyst, palun saada mulle e-mailiga pileti number, siis saan selle omaltpoolt kinnitada.
(e-mail: anjani1008@gmail.com).

Mida on vaja ette valmistada neti teel osalemiseks:

  • Arvuti või mistahes muu nutiseade ja internetiühendus;
  • Enne tunni algust on hea süüdata küünal, et toetada oma keskendumist ja võimalusel lase küünal põleda lõpuni peale tundi;
  • Mingi ese, mis sinu jaoks sümboliseerib Universumi jumalaema, nt pilt, lill, kivi, või mõni muu tähendusrikkam ese;
  • Joogamatt ja pleed;
  • Selga mugavad liikumist võimaldavad riided.
  • Oma mobiiltelefon on hea panna režiimile, milles sissetulevad kõned Sind süvalõdvestuse ajal ootamatult segada ei saa;

Jay Maa!

“Igasugune hea, voorused, õnn ja meelerahu kasvavad välja armastusest. Armastus on kõigi vooruste ja ühtsuse saavutamiseks peetava ennastohverdava võitluse juur. Armastus ehk kõige ühtsuse tunnetamine kõikjalolevas õpetajas ja õpetajaga ning iseeneses, on korra, organiseerumise, ühinemise, tasakaalu ja rahu looja.”
Kriya Babaji