Studio108


Studio108 joogareisid ja ritriidid väljaspool Eestit

Avatud joogalaagrid kõigile kriya hatha jooga praktiseerijatele:

NB! MTÜ Stuudio Sada Kaheksa ei ole turismireiside korraldaja, vaid pakub joogatunde kriya hatha jooga  praktiseerijatele Eestis ja Eestist väljaspool, paikades, kuhu joogasõber saab omal käel või teiste joogapraktiseerijatega grupiviisiliselt koos kohale tulla ja joogatundidest osa võtta. Samuti ei paku me majutusteenust, vaid kokkuleppel viime oma joogatunde läbi erinevates majutuspaikades.

 

2.-9 aprill 2021 - palmisaarel jooga- ja meditatsioonilritriit.

 

Jooga süvenenumaks praktiseerimiseks seekord Aafrika lähedal paikneva vulkaaniline palmisaar - Tenerife!

Miks kutsume teid just sinna?

 • Esialgne plaan oli meil liikuda Tenerifelt praamiga väiksemale ja rohelisemale naabersaarele, La Gomerale, kahjuks jääb ära praeguse aja piirangute tõttu. La Gomea ja paljud teised väikesaarted kaitsevad end kõikide külaliste eest. Kuid Tenerifel on samuti suurepärane ja päikseline!
 • Kliima on Kanaarisaartel varakevadisel aastaajal võrratult hea, tervist taastav ja soe;
 • Ookean on Tenerife lõunarannikul rahulik, ujumiseks sobiv, kevaditi veel kargepoolne, kuid siiski üle 20 kraradi;
 • Majutus meie oma joogavillas annab avara ja paradiisliku omaette olemise võimaluse grupile;
 • Meie idee on pakkuda tervislikku ja taastavat puhkust, mis oleks samas ka enesearengu teel edasiviiv. :)


Jooga-ritriidi aeg:
2.-9. aprill 2021
Joogatunde juhendab kriya hatha jooga instruktor: Aale-Triinu Sonn
Korraldusliku poole eest hoolitseb ja lennu- jm pileteid aitab leida: Greta Kaupmees
Majutab: Villa Arona, aitäh info eest www.kanaarid.ee
Elamise on ehitanud endale tuntud Kanaaride kunstnik Carlo Forte (www.fortecarlo.com).
Registreerumine: kirjuta: info@studio108.ee või otse Aale-Triinule anjani1008@gmail.com. Osaluse eeltingimuseks on varasem kriya hatha jooga tundides osalemine, uued huvilised saavad enne tutvuda baastehnikatega meie kriya hatha jooga tundides sügisest kevadeni! Grupi suurus on max 10 inimest.
 

Foto üleval 2017 aasta fotogaleriist, mis kajastab meie esimest joogalaagrit Tenerifel & La Gomeral.


2021.a. jooga- ja meditatsiooniritriidi teemaks on:

* Kriya hatha jooga tunnid kaks korda päevas - tervis ja teadvelolek!
* Meditatsioonid viiel tunnetusvahendil - nägemine, kuulmine, haistmine, maitsmine ja kinesteetiline tunnetusvahend ehk nn tundemeel.
* Kuulmismeelele keskendumise päev on ühtlasi ka mauna-jooga päevaks (selle veedame täies vaikuses, sõnadeta)

Päevaplaan: Jooga ja toitlustus on hommikuti ja õhtuti majutuskoha juures. Iga päev kl 11:00-18:00 on  kas ühised matkad saare looduskaunitesse kohtadesse või vaba aeg.
Kaasa:
Mugavad liikumist võimaldavad riided ja oma joogamatt. Matkamiseks sobivad kinnised jalatsid ja õhuke päikest varjav peakate, muidugi tasub kaaa võtta rannariided ning kasu on ka taskulambist. :)
 

 

Registreeru joogareisile: Info@studio108.ee
Vaata meie varasematest joogareisidest soojadele maadele fotoreportaaže galeriist!

Joogaritriidi osalustasu on 300€ - Palume tasuda joogaritriidi tasu võimalusel juba 29. märtsiks, MTÜ Stuudio Sada Kaheksa, Luminor pank a/a EE651700017002949741, selgitusse "joogaritriit".

Majutus Tenerifel
meie joogavillas läheb maksma 200€
Villas on suur köök ja teeme ise grupiga hommiku- ja õhtusööke ehk toitlustus läheb maksma vaid ca 80-90€ + oma valikul lõunasöögid.

Lennupiletite pakkumisi Tenerifele on erinevaid. On nt mugavaid ja turvalisi otselennu edasi-tagasi pileteid Tallinn-Tenerife, mille hind on äsja kahjuks just tõusnud, aga on ka ca kolm-neli korda odavamaid väikese pausiga ümberistumisega Franktfurdis.
Aitame Sul leida parimad lennu- ja praamipiletite pakkumised ja anname nõu muudes reisiga seotud küsimustes.
Huvi korral registreeru info@studio108.ee või otse Aale-Triinule anjani1008@gmail.com ja võid olla kindel, et saad meie poolt parimate lendude ja ka täpsete kuupäevade info juba varsti meilile!

Kindlustusest - Salva pakub praegu paketti, mis katab ka covid-teemalised reisitõrked.
 

 

 

 

 

 
 

  

 Vaata ka 2018 aasta fotogaleriid, mis kajastab meie teist ritriiti La Gomera saarel.

Lugemist - La Gomera

 


Studio108 kriya hatha jooga juhendajad on viinud läbi 2 joogaritriiti (2017 ja 2018 aasta sügisesel)  La Gomeral, kus majutusime eestlannast kunstniku Ave Nahkuri meeliköitvas elamises, kogu turistimiljööst kaugel eemal. Saarel saime segamatult joogatada, matkata, iseendile tervisetoite valmistada ja looduskaunis kohas lihtsalt puhata. Kõik see osutus nii ideaalseks, et tahtsime väikest otse Aafrika külje alll paiknevat saart näha ka kevadistes õites! Nii on plaan taas teha üks joogareis sinna 2021 aprilli esimeses pooles.

Kanaari saartest üks väikseim, lummab La Gomera kõiki külastajaid oma mitmekesise ja kohati haruldase loodusega. See on paljude legendide, puutumatu looduse, traditsioonilise toidu ja imeliste,
vanu kombeid jälgivate elanikega saar. Vulkaaniline päritolu avaldub siin eriti selgelt järskude kuristike,
sügavate orgude ja gigantsete kivimoodustiste näol. Näeme lopsakat loodust, vanu terrasspõlde, palmisalusid ja väikseid mägikülasid. Saare keskosas on vulkaani kraatri sisemuses,
salapärane ja maagiline UNESCO kaitse all olev Garajonay Rahvuspark. Paks pilveloor varjab siin La Gomera kõige suuremat looduslikku vara – laurissilva metsa. Saame teha jalutuskäigu dinosauruste ajast pärinevas igihaljas metsas. La Laguna Grande on rahvuspargi süda.
Saare mitteametlik kaitsepühak on Christoph Kolumbus, kuna just sellel saarel peatus ta kolm korda, et varustada oma laevastikku toidu ja mageda veega oma ajaloolistel ekspeditsioonidel.

Saarel on mitmeid tumeda vulkaanilise liivaga paradiislikke randu, mis üllatavad oma rahuliku miljööga - kärarikas tänapäevaturism on leidnud oma koha hoopis naabersaartel, eriti Tenerifel. La Gomera on pigem matkajate, loodushuviliste, joogatajate, ka kunsnike ja muidu loomerahva huviorbiit. Kohalikud on vaiksed ja sõbralikud, hispaania keelt kõnelev väikest kasvu saarehõim on tuntud oma rahumeelsuse ja sõbralikkuse poolest. Saarel on endale koduslid rajanud mitmete aastakümnete jooksul ka märkimisväärne hulk sakslasi, isegi Angela Merkel pidi puhkamas käima just La Gomeral. Samuti on pisikesel saarel mitu eesti peret.

 

 

Saare keskosas on vulkaani kraatri sisemuses,
salapärane ja maagiline UNESCO kaitse all olev Garajonay
Rahvuspark. Paks pilveloor varjab siin La Gomera kõige suuremat
looduslikku vara – laurissilva metsa.

 

 

 

Studio108 joogareis Lõuna-Kreetale!

Aeg: oktoobri lõpp - novembri algus 2020.
Koht:
Pitsidia (Kreeta lõunarannik)
Korralduses kriya hatha jooga juhendajad : Aale-Triinu Sonn, Anneli Hallik, Greta Kaupmees
Registreerumine: info@studio108.ee

 

Pitsidia on mägedega külgnev idülliline küla Lõuna-Kreetal, 30 minuti jalutuskäigu kaugusel paradiislikust rannast. Maalilises ja samas hingekosutavalt väekas paigas praktiseerime tervistavat ja teadlikkust tõstvat kriya hatha joogat, puhkame, tasakaalustume, naudime isekeskis tõeliselt head seltskonda ja kohalikku kultuuri. Külastame oma transpordiga ka värviküllaseid mägilinnakesi ning looduslikke väepaikasid (Matalas: legendaarsete koobastega kaljusein ja vanalinnas asuv kalju sisse kaevandatud iidne kirik; Phaestoses: Vana-Kreeka varemetega võimas rahumägi, päevatuur Ida-Kreetal asuvasse Zeusi koopasse, jne).

Vaata pilte eelmisest joogareisist Kreetale siit.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Päevakava:

 • Kriya hatha jooga tunnid hommikuti Izabella Pension hotelli katusel (või saalis);
 • Hommikusöök majutuskoha juures;
 • Vaba aeg enamus reisipäevade keskel, mida saab igaüks veeta oma eelistuste järgi, kas rannas, looduses, kohalikes külakestes;
 • Kahel päeval grupiga väljasõidud, mis pakuvad peatusi nii idüllilistes erksavärvilistes mägilinnakestes kui ka kergemat jalgsimatka looduslikes väepaikades. Neil päevil saame mediteerida ja joogatada päeva jooksul erilisemates asukohtades;
 • Kriya hatha jooga ja satsang varasel õhtupoolikul, enamasti Izabella Pension hotelli katusel või saalis;
 • Õhtusöök ja vaba aeg kohalikus külakeses või majutuskoha juures;

Kaasa: Mugavad liikumist võimaldavad riided ja oma joogamatt. Matkamiseks sobivad kinnised jalatsid ja õhuke päikest varjav peakate, rannariided, sääsetõrje ning kasu võib olla taskulambist. :)

Reisikulud:

Joogaritriidi tasu meiepoolsetele korraldajatele: sisaldab kriya hatha jooga tunde, meditatsioone ja satsange 2-3x päevas (kokku ca 25h ulatuses) 250€;

Kohapealsed muud kulud orienteeruvalt 245€
- majutus 2-stes tubades privaatses hotellis
Izabella Pension, mis on pea üleni ainult meie joogapraktiseerijate päralt (maksta kohapeal otse majutajale);
- kõik hommikusöögid;
- ühine pidulik õhtusöök hotelli Izabella Pension omanikult meie grupile;
- meie oma transport Kreeta saare eri paikades asuvate vaatamisväärsuste juurde;
-
mõnedel vaatamisväärsustel on ka sümboolsed sissepääsupiletid.

Lisaks tuleb arvestada:
Lennupiletid ning transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi on omal kulul (kui küsimusi tekib, siis Greta on valmis igati aitama organiseerida).
Reisikindlustuse soovitame ka kõigil isiklikult teha. 

 

Oled ülimalt teretulnud küsima ka juurde! Sulle vastavad hea meelega:

Greta Kaupmees, kes hoolitseb reisi korraldusliku poole eest ja on Sulle igati abiks ka lennukipiletite ostmise juures, samuti kõikide kohaletulekuga ja kohapealse eluga seotud küsimuste juures.

 

 

 

 

 

 

Aale-Triinu Sonn, kogenud kriya hatha jooga instruktor, kes viib kohapeal joogatunde läbi.

 

 

 

 

 

 

Anneli Hallik, kogenud kriya hatha jooga instruktor, kes viib kohapeal joogatunde läbi.

 

 

 

 

 

 

Joogareis on midagi Sulle endale. See on midagi, mis jääb kauaks meelde, ühendab tervise ja enesearengu teekonna ning lisab kosutavale puhkusele ka väärtusliku kultuurilise kogemuse!