Studio108


Viimased Studio108 joogareisid ja ritriidid väljaspool Eestit

Avatud joogalaagrid kõigile kriya hatha jooga praktiseerijatele:

2020 aprill - La Gomera
2019 november - Lõuna-Kreeta AVATUD ON REGISTREERIMINE!
2018 november - La Gomera (8 astet joogas ja elus, Patanjali järgi)
2017 november - Tenerife ja La Gomera (7 energiakeskust ja tervislike toitude maailm)
2015 mai - Lõuna-Türgi joogalaager: Side, Kemer, Olümpos.
2013 Türgi joogalaager ja ringreis mööda looduslikke väe-paiku: Mägine Kapadokya, Tuz Gölü soolajärv, Sufide linn Konya, rannikulinn Side ja auväärne Istanbul.
2012 Lõuna-Türgi joogalaager ja ringreis mööda looduslikke väepaikku: Alanya, Pamukkale, Olümpos, Side.

Lisaks on toimunud joogalaagreid ka Islandil ja Indias suletud grupile Jaak Kivimäe juhendamisel.
 

Studio108 joogareis Lõuna-Kreetale!

Aeg: 1-8 november 2019.
Koht:
Pitsidia (Kreeta lõunarannik)
Kriya hatha jooga juhendajad:
Aale-Triinu Sonn, Anneli Hallik, Greta Kaupmees
Registreerumine: info@studio108.ee.
(Grupp on pigem väike, seega tasub kiiresti tegutseda :))


Meie peamine keskne peatuspaik on seekord maaliline ja ahvatlev Lõuna-Kreeta. Pitsidia on mägedega külgnev idülliline kohalik külake, 30 minuti jalutuskäigu kaugusel paradiisi-laadsest mererannast, kuid eemal igasugusest turismikärast. Just selles armsas kohas võtame platsi, teeme kriya hatha jooga praktikaid, puhkame, tasakaalustume, naudime isekeskis head seltskonda ja kohalikku kultuuri. Külastame ka lähedalasuvaid maalilisi mägilinnakesi ning looduslikke väepaikasid. (Nt Zeusi koobas, Matala rannik, jne).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 


Osaluse eeltingimuseks on varasem kriya hatha jooga tundides osalemine, uued huvilised saavad aga vabalt enne tutvuda baastehnikatega meie kriya hatha jooga tundides ja liituda!


Päevaplaan:
Joogatunnid toimubad regulaarselt hommikuti ja õhtuti majutuskoha juures. Enamus päevade keskmise osa moodustab vaba aeg, kas rannas või lähedal asuvates linnakestes. Mõnel päeval aga ka koos grupiga looduslike väepaikade külastused, meditatsioonid, matkad.

Kaasa: Mugavad liikumist võimaldavad riided ja oma joogamatt. Matkamiseks sobivad kinnised jalatsid ja õhuke päikest varjav peakate, rannariided, sääsetõrje ning kasu võib olla taskulambist. :)

Osalustasu: 495 € sisaldab:
- kriya hatha jooga tunde 2x päevas (kokku ca 15 joogatundi kolmelt erinevalt õpetajalt) pluss lisaks veel meditatsioone ja matku eri paigus Kreeta saarel;
- majutust 2-stes tubades privaatses hotellis  Izabella Pension, mis on pea üleni ainult meie grupi päralt;
- meie endi poolt valmistatud hommikusööke vastavalt osalejate endi eelistustele ja üks ühine pidulik õhtusöök;
- meie reisikorraldaja Greta nõustamist ja abi lennupiletite leidmise ja muude kohalejõudmisega seotud küsimuste osas, samuti jooksvat korralduslikku abi kohapeal;
- grupiga väljasõitude transport vaatamisväärsuste juurde;

Lisaks tuleb arvestada:
Lennupiletid ning ka transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi on omal kulul (Greta saab aidata organiseerida).
Lisanduvad isiklikud lõunasöögid ja enamus õhtusöögid, vastavalt oma eelistustele (on võimalik ka külastada poodi ja nt ise rannas piknik teha või oma hotellitoa kööginurgas süüa teha, samas on ka mitmeid kohalikke väikseid ja toredaid söögikohti).
Mõnedel vaatamisväärsustel on ka väikesed sissepääsupiletid.
Reisikindlustuse soovitame ka kõigil isiklikult teha. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aprill 2020 - La Gomera palmisaarel 8-päevane jooga-ritriit

 

Juba kolmandat korda valisime jooga süvenenumaks praktiseerimiseks Aafrika lähedal paikneva vulkaanilise palmisaare - La Gomera!

Miks kutsume teid just sinna?

  • Kliima on võrratult hea, tervist taastav ja soe;
  • Ookean on La Gomera rannikul rahulik, ujumiseks sobiv, kevaditi veel kargepoolne, kuid siiski ca 20 kraradi piires ;
  • Hea tutvus eestlanna Ave Nahkur'iga võimaldab meil tema unikaalses kunstniku käega kujundatud mugavas kohalikus maamajas elada. Tegemist on kunagise iidse mungakloostriga, mille ümbruses on sobivaid joogapraktiseerimise kohti vabas õhus. Maja ise asub supelrannast 10 min autosõidu kaugusel;
  • Võrreldes Tenerifega on La Gomera saar palju rohelisem, igas mõttes ka rahulikum ja ka mitmete ülimalt väekate looduslike pühapaikadega (loe lähemalt La Gomerast ja UNESCO kaitse all olevast ürgmetsast vulkaanikraatri sees, kuhu me ka matkame!). Turismimelu saarel pea puudub, seevastu on saarel palju matkaradu, ökoloogilise kauba poode, orgaanilise farmi ja joogaritriidi keskus jm tervislikke tegevusi toetavaid paiku;
  • Meie idee on pakkuda mõnusat, tervislikku ja taastavat puhkust, mis oleks samas ka arendav ning pikemas perspektiivis elu kvaliteeti tõstev. :)

Loe lähemalt väikesest ja erilisest saarest siin: www.studio108.ee/jooga-la-gomera
Vaata 2018 aasta fotogaleriid, mis kajastab meie ritriidi ülevaadet samast paigast La Gomeral.
 

Reisi aeg: aprill 20120, 8 päeva La Gomeral kohapeal (lennu ajad lisanduvad vastavalt enda valitud lennugraafikule, arvestada võib reisiga kokku 8-10 päevaga).
Joogatunde juhendavad kaks kogenud kriya hatha jooga õpetajat: Aale-Triinu Sonn ja Anneli Hallik
Korraldusliku poole eest hoolitseb ja lennu- jm pileteid aitab leida: Greta Kaupmees
Majutab: Ave Nahkur
Kokkab puhast taimetoitu (soovijatele ka vegantoitu): Krista Noorkõiv
Registreerumine: grupp on küllalt väike, seega jagub kohti kiirematele, kirjuta: info@studio108.ee või otse Aale-Triinule anjani1008@gmail.com. Osaluse eeltingimuseks on varasem kriya hatha jooga tundides osalemine, uued huvilised saavad enne tutvuda baastehnikatega meie kriya hatha jooga tundides!

Osalustasu:
500€ - sisaldab majutust La Gomeral, tervislikku taimetoitu 2xpäevas, joogatunde 2xpäevas, 3 matka saare kaunimatesse paikadesse, korraldust ja organiseerimist (sh individuaalset abi parimate lennu- ja praamipiletite leidmisel ja muudes küsimustes).

Hinnale lisanduvad isiklikud kohaletuleku piletid (lennuk, saarele praamipilet, kohalikud bussipiletid).
Lennupiletite pakkumisi on erinevaid, ümberistumisega edasi-tagasi reisid algavad ca 120 eurost ja otselennud Helsingi-Tenerife-Helsingi ca 190 eurost. Huvi korral registreeru info@studio108.ee või otse Aale-Triinule anjani1008@gmail.com ja võid olla kindel, et saad meie poolt väljaotsitud parimate lendude info varakult meilile!

Piltidel meie majaperenaine kunstnik Ave Nahkur La Gomeral.

Päevaplaan: Jooga ja toitlustus on hommikuti ja õhtuti majutuskoha juures. Iga päev kl 10:00-18:30 on  vaba aeg või soovijatele matkad saare looduskaunitesse kohtadesse (kose äärde, ürgmetsa, mägedesse).

Kaasa:
Mugavad liikumist võimaldavad riided ja oma joogamatt. Matkamiseks sobivad kinnised jalatsid ja õhuke päikest varjav peakate, rannariided, kasu võib olla taskulambist. :)
 

Registreeru joogareisile: Info@studio108.ee
Vaata meie varasematest joogareisidest soojadele maadele fotoreportaaže galeriist!

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lugemist - La Gomera

 


Studio108 joogareis ja ritriit 2018 aasta sügisesel toimub La Gomeral, kus majutume eestlannast kunstniku Ave Nahkuri meeliköitvas elamises, kogu turistimiljööst kaugel eemal. Saarel saame segamatult joogatada, matkata, iseendile tervisetoite valmistada ja looduskaunis kohas lihtsalt puhata.

Kanaari saartest üks väikseim, lummab La Gomera kõiki külastajaid oma mitmekesise ja kohati haruldase loodusega. See on paljude legendide, puutumatu looduse, traditsioonilise toidu ja imeliste,
vanu kombeid jälgivate elanikega saar. Vulkaaniline päritolu avaldub siin eriti selgelt järskude kuristike,
sügavate orgude ja gigantsete kivimoodustiste näol. Näeme lopsakat loodust, vanu terrasspõlde, palmisalusid ja väikseid mägikülasid. Saare keskosas on vulkaani kraatri sisemuses,
salapärane ja maagiline UNESCO kaitse all olev Garajonay Rahvuspark. Paks pilveloor varjab siin La Gomera kõige suuremat looduslikku vara – laurissilva metsa. Saame teha jalutuskäigu dinosauruste ajast pärinevas igihaljas metsas. La Laguna Grande on rahvuspargi süda.
Saare mitteametlik kaitsepühak on Christoph Kolumbus, kuna just sellel saarel peatus ta kolm korda, et varustada oma laevastikku toidu ja mageda veega oma ajaloolistel ekspeditsioonidel.

 

 

Saare keskosas on vulkaani kraatri sisemuses,
salapärane ja maagiline UNESCO kaitse all olev Garajonay
Rahvuspark. Paks pilveloor varjab siin La Gomera kõige suuremat
looduslikku vara – laurissilva metsa.