Studio108


Suvelaager Hiiumaal 20-22. august.

Oled südamest teretulnud kriya hatha jooga suvelaagrisse super väekale saarele - Hiiumaale!
Laagris osalus ei vaja eelnevat joogakogemust. Kogenud juhendajate käe all praktiseerimine sobib imeliselt nii algajale kui edasijõudnule.

AEG: 20.-22. august 2021 (R-P)
KOHT: Hiiumaa, Pühalepa vald, Põhjatooma turismitalu kompleks (https://www.pohjatooma.ee).
JUHENDAJAD ja LÄBIVIIJAD: Aale-Triinu Sonn ja Greta Kaupmees.


 


 

 

LAAGRI TEEMAD:
1. Täiuslik tervis ja teadvelolek.
2. Kriya hatha jooga ja taastava joogateraapia võimalused.
3. Tervendav toitumine (kasutame elumuutvate väetoitude põhimõtteid Meditsiinimeediumilt, laager sobib ka veganile ja gluteenivaba toitu vajavale inimesele).

 

 

 

 

 

 

 

See sumeda augusti nädalavahetus saab olema üks ülimõnus terviselaager, koos väekate taimetoitudega, saunaga, matkaga silmaallikale, põnevate legendide kuulamisega, meditatsioonidega mererannas ja muidugi kriya hatha joogaga. 🙂
Põhjatooma majutus on rannast vaid 5 min jalutuskäigu kaugusel, seega teeme kindlasti hea ilmaga ka mere-ääre joogat!

 

 

 

 

 

 

 

 

HINNAINFO:
Laagri koguhind moodustub kolmest osast
1) ettemaksu pilet 40€ - vajalik oma koha broneerimiseks ja tagab toitlustuse (6 maitsvate taimetoitudega einet, maitsevesi,mahlad jne)
2) põhipilet 100€ - võib osta kas kohe või ka hiljem, kasvõi vahetult enne laagri algust.
3) majutuse tasu 48€ / 58€, mis tuleb tasuda kohapeal.

SOODUSHINNAGA OSALUS:
Soodushinna tagab 40€ ettemaksu pileti ostmine enne 25. juunit 2021.
Varasele liitujale on kogu laagri maksumus kokku vaid 188€ (All included - sisaldab lisaks joogatundidele, meditatsioonidele, matkadele ka majutust ja toitlustust, ei sisalda transporti toimumiskohta).
TAVAHINNAGA OSALUS: Peale jaanipäeva on kogu laagri hind kokku 199€,

Ettemaksu pileti saad mugavalt osta selleks loodud FIENTA lehelt ühe klikiga ja pilet saabub Sinu poolt sisestatud e-aadressile mõne minuti jooksul!
NB! Ettemaks on osaleja enda loobumisel tagastamatu, aga kui riiklike piirangute tõttu või korraldaja poolsel põhjusel peaks laager ära jääma, siis muidugi tagastame ettemaksu!

Pühipilet 100€ on vaja tasuda hiljemalt laagri alguse päevaks. See mahutab osavõttu kõigist laagriga seotud tegevustest. Põhipileti saab osta kas sellesama FIENTA sündmuselehe kaudu, kust ettemaksupiletigi, aga valides piletiliigiks 'põhipilet' või saab tasuda ka ülekandega (MTÜ Stuudio Sada Kaheksa EE651700017002949741, selgitusse joogalaager) või ka kohapeal Hiiumaal, laagri alguses, sularahas.
Põhipilet sisaldab kokku 5 joogatundi, 2 meditatsiooni, minimaalselt 1 matka silmaallikale (lisamatka üle pisut kaugemale, saame otsustada kohapeal ühiselt, lähtudes ilmast jne). Põhipilet sisaldab ka 3x päevas tervistavat taimetoitu, mis põhineb Meditsiinimeediumi toidutarkustel.

MAJUTUS: 48€ (varasele liitujale) või 58€ (hilisele liitujale) saab tasuda ainult laagris kohapeal sularahas otse majutusteenuse pakkujale.

 

 

 

 

 

 

 

 


LISAINFO:
Kirjuta: info@studio108.ee või juhendajale Aale-Triinu'le - anjani1008@gmail.com
Vastame kõigile küsimustele suurima hea meelega!
Samuti vaata meie tegemistest siit: www.studio108.ee


LOO ENDALE ILUSAD SUVEHETKED,
MIS JÄÄVAD KAUAKS MEELDE JA TOOVAD NAERATUSE ESILE!
:)
.