Oled oodatud osa saama järgmistest teraapiatest:

  • “Valgus kätest” – 45-90 min
  • Bars – 45 -90 min
  • MTVSS – 60-120 min
  • Facelift 60-90 min

Lisaks:

  • Molekulaarne demanifesteerimine
    ja demolekulaarne manifesteerimine
  • Harknäärme tasakaalustamine
  • Biomimeetiline järeleaimamine

 

Koht ja aeg:
Babaji Kriya Jooga Stuudios, reedeti vahemikus 13:30-16:30 (kokkuleppel terapeudiga ka mujal).
Kontakteeru ja broneeri endale aeg:
 merike@merimeel.ee või 5266784.

 

 

Teraapiatest

„Valgus kätest“ teraapia

loodud ja autoriseeritud dr Barbara Brennani poolt. See on inimese tervendamine tema energiavälja kaudu. Energiavälja ehk vitaalse ehk aurakeha tasakaalustamine, transformatsioon, laadimine ja läbi selle ka füüsilise keha mõjutamine ja ravi. Loe lisa: http://www.barbarabrennan.com

Access Bars®

 

Inimese peas on 32 punkti, mille kerge
puudutamisega vabastatakse pingutustevabalt
ja kergusega kõik piirangud, mis on kogutud
ja tekitatud kõigis eluaspektides, et olla
muutusteks valmis. Need punktid sisaldavad kõiki
mõtteid, ideid, uskumusi, emotsioone ja arvamusi,
mille oled salvestanud kõikides eludes. Iga bars
seansiga on võimalik vabastada 5-10 tuhande aasta
piiranguid selles eluvaldkonnas, mis on seotud
puudutava kindla barsi punktiga. See protsess on
uskumatult hellitav ja lõdvestav ning vabastav.
Bars on aidanud tuhandetel inimestel muuta
erinevaid aspekte oma keha ja elu osas,
kaasaarvatud uni, tervis, kehakaal, raha, seks
ja suhted, ärevus, stress ja palju muud.
Kõige halvemal juhul tunned, et oled saanud
oma elu parima massaaži. Parimal juhul võib kogu
su elu muutuda suurepärasemaks täieliku
kergusega.

Access Consciousness® kehatehnikad

on loodud Accessi asutaja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas. Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskkonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused.
Access kehatehnika “ACCESS ENERGETIC FACELIFT®

See on kehatehnika, mis toimib energeetilisel tasemel, et hooldada seeläbi kogu su keha, võimaldades sel säravam välja näha ja tunda end paremini. Protsessi käigus kasutatakse paljusid energeetilisi sagedusi, et tervendada keha ja nahka, kaotada vananemise ja vanusega seotud ilmingud, vabastada traumad, aktiveerida rakumälu ja vabastada hinnangud, mille oleme oma keha vananemise osas omaks võtnud. Protsessi ajal taastatakse loomulik energiavoolamine kehas. Läbi õrna puudutuse näole, kaelale või jalgadele vabastatakse emotsioonidest ja stressist tingitud energiablokid kehas. Kogu Su keha saab sellest kasu ja naudib seda! Mis siis, kui läbi selle kehatehnika saad oma keharakke noorendada ja luua muutust, mida oodatagi ei oska? Peale seda kehatehnikat tunned end tõeliselt lõdvestunu ja hoolitsetuna. Access Facelift™ kursus on heaks kiidetud Rahvusvahelise Sertifitseerimisjuhatuse poolt USA-s Terapeutilise Massaaži ja kehaprotsesside alal.

 

MTVSS – Molekulide püsiv valentsiaalse eraldumise süsteem

on üks dünaamilisemaid kehatehnikaid Accessis, mis on vahend valikuks, et igal moel taastada keha ükskõik millisest talitlushäirest. Sel võib olla immuunsüsteemile tohutu mõju, eriti kui seda liigestel. MTVSS saab kustutada olekud, kus me kehad on teisenenud läbi kõigi aegruumi dimensioonide ja reaalsuste. MTVSS tegemise võtmeks on energia jälgimine ja sellele järgnemine. Inimese keha, millega töötatakse, ütleb ise, kuhu käed panna, kuhu ta on valmis seda energiat ja muutust vastu võtma.
De-molekulaarne manifesteerimine ja molekulaarne de-manifesteerimine – de-molekulaarne manifesteerimine viitab millegi loomisele sinna, kus seda varem ei eksisteerinud ja molekulaarne de-manifesteerimine viitab millegi kaotamisele/eemaldamisele, mis olemas on. Kui kehasse ilmub miski, mis ei peaks seal olema või sealt puudub midagi, mis peaks seal olema, siis saab kasutada de-molekulaarset manifesteerimist kõigele, mis peks seal olema, aga pole. Ning molekulaarset de-manifesteerimist kõigele sellele, mis olemas on, kuid ei peaks olema. Neid protsesse on tulemuslikult kasutatud erinevate seisundite korral alates artriidist kuni healoomuliste kasvajateni ja sünnimärkideni, kus midagi täiendavat kasvab või siis vastupidi, kui sinna on midagi juurde vaja, kuna pole nii külluslik, kui peaks.
Teised abistavad kehaprotsessid
Biomimeetiline järeleaimamine, harknäärme aktiveerimine, bipolaarsuse muutmine jne.

“Ka sisaliku tee kivil jätab jälje, kuigi me seda ei näe. Iga mõte, mis tuleb ja läheb, jääb kuhugi alles. Kõik, mis sa ükskord naerdes kinkisid, võib kunagi otsa saada, kuid naeratus jääb...”
Karl Ristikivi