Studio108


Sünnituseks valmis! 3-osaline videokursus.

Armas beebiootaja!
3-osalisest sarjast mis salvestati juunis 2021, on valminud värske videokursus.

1. osa - vaagna avardumise protsessi toetamine ja pingetest vabastamine viimasel trimestril on oluline, et aidata omaltpool kaasa kõhubeebi parimaks ja samas ka mugavamaiks asendiks oma emme kõhus.  Teeme mitu füsioteraapilist harjutust, mis sobivad kõige enam toetama Sind siis kui tähtaeg lähedal ja mida saab teha sünnituse loomulikku alguse heaks.
2. osa - sünnituse protsess ja selle edenemine. Teeme praktiliselt läbi erinevaid sünnitusasendeid ja hingamise viise. Millal mida on hea kasutada?
3. osa - kuidas kasutada hingamist ja ka häälega hingamist sünnituse lõpus, väljutusfaasis. Kas ja kuidas kaasa pressida? Mis on kõige tõhusamad asendid? Golden Hour - ehk Sinu beebi esimene sündimisjärgne tund. Kuidas iseennast toetada järgmiste päevade jooksul.

Kogu sari ostetav mugavalt 1 klikiga siit: https://fienta.com/et/synnituseks-valmis-kursus

Kursusele järgnevad lisatunnid on alles ees ja osaleda saab ka kohapeal Pesapuu Perekeskuses!
AEG: 30. juunil ja 7. juulil kl 17:30-18:45
TEEMAD: vaataksime sünnitusest taastumise teemat lähemalt. Kuidas on naisel võimalik lasta enda eest hoolitseda ja kuidas end ise toetada peale lapse sündi.
Teeksime praktiliselt läbi ka taastavad superharjutused, mida sobib ka rasedana väga hästi teha. Ja samuti õpime oma selja hoidmist nii raseduse ajal, kui ka peale lapse sündi.
Saad teada lihtsaid võtteid, kuidas kodus leevendada alaselja ja ülaselja pingeid jooksvalt.

 

 

 

 

 

 

 

 
Kohad eelregistreerumisega: kirjuta otse juhendajale anjani1008@gmail.com
Juhendab: doula ehk pere- ja sünnitoetaja ja suurte kogemustega rasedate joogaõpetaja Aale-Triinu Sonn (pildil, oma kolmanda lapse ootel, 2016 suvel).
Osalustasu: üksikkord 12€
Ülekande saab teha: A-T Disain OÜ, a/a EE791700017000970107. Selgitus "Sünnituseteemaline tund" ja soovitud kuupäev. Tasuda saab ka kohapeal sularahas. Piletid olemas ka Stebbys - teenuse pakkuja Studsio108.