Läbiviijad ja jooga juhendajad:

Aale-Triinu Sonn – Kriya hatha jooga algajatele ja edasijõudnutele nii saalis/online/videtunnid; jooga lapseootel emadele, ema&beebi jooga, sünnitoetus; personaalsed treeningkavad ja nõustamine; jooga retriidid ja reisid, Tiibeti Meditsiini teraapiad (Hor-Me, kupud jne)
E-mail: anjani1008(ät)gmail.com, tel: +372 527 0569.

Jaak Kivimäe – Kriya hatha jooga – teadliku muutumise tee ja kriya hatha jooga; matkad, joogareisid ja -retriidid.
E-mail: kivimae.jakk(ät)gmail.com, tel: +372 5648 9904.

Anneli Hallik – Kriya hatha jooga algajatele ja edasijõudnutele; näojooga grupi ja individuaaltunnid (sertifitseeritud Face Yoga Method õpetaja)
E-mail: jooga.aditri(ät)gmail.com, tel: +372 5661 6948.

Marta Padrik– joogatunnid eakatele
E-mail: marta.manisha(ät)gmail.com, tel: +372 5342 9151.

Greta Kaupmees – joogareisid, reisikorralduse toetus ka individuaalseteks reisideks, meedia- ja ajakirjandusalane nõustamine
E-mail: greta.om(ät)gmail.com, tel: ‭+372 5858 8212‬.


Studio108 sõbrad – terapeudid:

Merike Taza – Vedalike mantrate koolitaja, pudžari (sh individuaalsed pudžad), “Valgus kätest” teraapia, Access Cosiousness teraapiad: Access Consciousness Bars, Access kehatehnikad MTVSS.
E-mail: merike(ät)merimeel.ee või 5266784

Katrin Bekker – Ayurveda Kerala massaaž, Tiibeti Meditsiini teraapiad (Hor-Me, kupud jne), Access Cosiousness teraapiad: Access Consciousness Bars, Access kehatehnikad MTVSS, silmanägemise korrigeerimine ja lümfisüsteemi puhastamine.
E-mail: kripaali(ät)gmail.com

“Igasugune hea, voorused, õnn ja meelerahu kasvavad välja armastusest. Armastus on kõigi vooruste ja ühtsuse saavutamiseks peetava ennastohverdava võitluse juur. Armastus ehk kõige ühtsuse tunnetamine kõikjalolevas õpetajas ja õpetajaga ning iseeneses, on korra, organiseerumise, ühinemise, tasakaalu ja rahu looja.”
Kriya Babaji