Studio108


Erasessioonid ONLINE


Oled teretulnud uurima lähemalt 1:1 nõustamiste ja eratundide kohta, mida pakub 25-aastase jooga praktiseerimise kogemusega ja 15-aastase õpetajakogemusega nii jooga- kui ka tervisliku eluviisi praktik ja eluhäkker - Aale-Triinu Sonn.

1:1 kohtumised toimuvad praegusel ajal eelkõige ONLINE, kuid kokkuleppel ka joogasaalis või Sinu poolt valitud ruumis. Erasessiooni tasud: 1h/30€


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 • Kriya hatha jooga ja joogateraapia eratunnid füüsilisele kehale. Võid saada Aale-Triinu käest kasulikku infot ja teadmist keha toimimise kohta, funktsionaalse anatoomia tundmaõppimise kaudu leida leevendust oma ebamugavustunnete ja pingete osas. Saada teada praktilisi nippe täielikumaks kohalolekuks, oskust lõdvestutuda ja lõõgastuda sügavalt igal tasandil. Omandada klassikalise Babaji kriya jooga põhiasendite seeria ja variatsioonid. Praktiseerida päikesejoogat, erinevaid päikesetervitusi, samuti kuutervitust.
   
 • Tervisliku eluviisi mentorlus 1:1 - TERVISTAV TEEKOND koos Aale-Triinuga.
  Aitan rajale. Vaatame koos, millest alustada. Kaardistame peamised teemad ja peamised individuaalsed tugipunktid. Mida tõhusat saab kohe edenemiseks tervenemise teel enda heaks ära teha? Kuidas positiivne muutus lihtsamaks teha endale? Inspireerivad retseptid. Praktiline nõustamine toidutegemisel. Kehapuhastuse praktikad.
   
 • Doula toetus peredele - lapseootuse ajal, lapse sünni ajal ja lapse sünni järgsel ajal. Konsultatsioonid, nõustamine, harjutused, imetamisnõustamine jne. Millal pöörduda? Kui teil on misiganes küsimusi lapseootuse ja /või sünni teemadel; v-o tunnete, et on mõningast selgusetust või lihtsalt soov paremini aru saada, mida ämmaemanda või arsti öeldu tähendab teie jaoks praktiliselt. Kui on soov vabastada pingeid kehast ja teha vajalikku ruumi kõhubeebile, et ta saaks sündimiseks õigesse asendisse end sättida. Või kui on soov südames hästi valmistuda ja avatud meelega astuda oma lapse sünnihetkesse. Olen valmis ka peale sünnitust toetama nii emmet kui issit lihtsates toimingutes beebiga, valmistama tervislikku toitu perele ja pakkuma sünnitusjärgseid hoolitsusi naisele.
  Vaata lähemalt külgmenüüst: doula - sünnitoetaja.


   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teraapiaid Tallinnas

Terapeudid Katrin Bekker ja Merike Taza on lisaks teraapiaharidusele läbinud ka TMK koolitused Ingvar Villido käe all ning praktiseerivad igapäevaselt kriya jooga põhimõtteid.


 

 

 

Terapeut: Katrin Bekker
Access Cosiousness teraapiad: Access Consciousness Bars, Access kehatehnikad MTVSS, silmanägemise korrigeerimine ja lümfisüsteemi puhastamine.
Ayrveda Kerala massaaž.
Tearaapiaseansside toimumiskohad:
* Aurea keskus;
* Babaji Kriya Jooga Stuudio (teisipäeviti vahemikus 14:00-17:00);
* Lilleorus keskus (kokkuleppel nädala kõikidel päevadel).
Loe
lähemalt terapeudist ja tervendavatest võimalustest:
   www.studio108.ee/katrin-bekker
Kontakteeru: kripaali@gmail.com

 

 

 

 

 

Terapeut: Merike Taza
Access Consciousness teraapiad: Bars, MTVSS, Facelift, jt kehaprotsessid ning lisaks ka "Valgus kätest" teraapia.
Babaji Kriya Jooga Stuudio (Müürivahe 31-1) reedeti vahemikus 13:30-15:00.
Loe lähemalt terapeudist ja tervendavatest võimalustest: www.studio108.ee/merike-taza
Kontakteeru:
merike@merimeel.ee