Pakume Sulle Sinu oma kodus või kusiganes viibid, osalust kriya hatha jooga tundides kogenud õpetaja käe all! Selleks on vaja vaid arvutit või mistahes nutiseadet, head interneti ühendust, mugavat rõivastust ja joogamatti!

Kümnetest salvestatud online tundidest oleme teinud oma parima valiku – nii klassikalise kriya hatha jooga kui tervistava joogateraapia kui ka rasedate jooga videotunde saad kasutada omale sobival ajal ja kohas! Videotund avaneb lingist, mille saab osaleja peale oma tellimuse edastamist ja juurdepääsu eest tasumist.

HINNAD:
15€ – 90-minutiliste ja pikemate kriya hatha jooga videotundide pilet (korraga 4 videot ostes soodushind 50€)
12€ – 60-minutiliste kriya hatha jooga tundide sissepääsupilet.
8€ – 30-40-minutiliste vaagnapõhja lihaste treeningu pooltundide videod.
12€ – 60-minutiline lapseootuse jooga- ja doula-infoga videotund.
8€ – 45-60-minutilised sünnitusjärgse jooga videotunnid.

Ülekande saaja: A-T Disain OÜ, LHV a/a EE367700771006616468, selgitusse: “Jooga” ja soovitud tunni salvestuse kuupäev. Ka Stebby krediidiga saab osta videotundidesse ligipääsu. Teenusepakkuja Studio108. Ostes Stebbyst pilet, palume saata ka voucheri nr kindlasti meilile info@studio108.ee või teavitada juhendajale sellest otse. Osa tunde on olemas ka Fienta keskkonnas (nt Vaagnapõhja lihaste treeningu pooltunnid), mille kaudu saab otse sissepääsuks lingi oma e-mailile eriti mugavalt ühe klikiga osta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Restart! Ehk taasalustan uuel ringil otsast peale! 🙂
  90-minutiline joogatund on salvestatud 02.09.21 Kadriorus. Tund sobib nii täitsa algusest alustajale kui ka spiraali järgmistel keerdudel uuesti ärkavat teadlikkust soovivale praktikule.
  Tunni alguses on meditatsioon, mille käigus kaardistame enda jaoks keha hetkeseisu võimalikult täpselt – see annab võimaluse palju teadlikumalt omale joogapraktikaid valida.
  Teeme läbi joogateraapia vabastustehnikad aja jooksul kogunenud harjumuslikele või lausa kroonilistele pingetele. Unikaalne joogateraapilise kõnni tehnika! Kriya hatha jooga põhiasenditest: Kriya Surya Namaskar – teadlikult sooritatud päikesetervitus; Amarantha Kokkuasana – istuva kure asend. Lisaharjutustest: selili joogateraapilised tehnikad, sh ka legendaarne horisontaalne kõnd selja imeliseks tasakaalustamiseks. Muidugi hea lõpulõdvestus.
 • Alaselja põhjalik teraapiatund.
  90-minutiline joogateraapia tund on salvestatud: 9.03.23 Kadriorus ja algab häälestava meditatsiooniga keha ja energiavälja tegeliku hetkeolukorra avastamiseks.Teraapiaharjutused on pärit “pehme selja jooga” liinist (algupära meister Krishnamacharya). Selga tervendavad ja tugevdavad põhiasendid on välja valitud aga kriya hatha jooga liinist.
 • Seeria AVARUS 1-2.
  Seeria koosneb kahest eraldi 90-minutilisest joogateraapia tunnist, mis on salvestatud: 23.02.23 ja 2.03.23. Elu käigus inimene teatavasti paratamatult pingestub ja sageli jäävad pinged ka osaliselt kehasse, kuigi stressirohke sündmus on võibolla juba ammu möödunud. Võrreldes lapsepõlvega tunneme end aina enam kangematena ja kohmakamatena, ilma et oleksime otseselt märgnud protsessi ja pingete kuhjumist. Lisaks on levinud uskumus, nagu see olekski normaalne paratamattus, et me aina enam varjatud kroonilisi pingeid täis oleme. Kahest joogatunnist koosneva sarja eesmärk on tuua tuntavalt tagasi algupärane avarus kehasse, energia vabasse voolamisse ja teadvustamisesse!
 • Lülisamba erifookusega tund.
  90-minutiline joogatund on salvestatud 21.10.21 Kadriorus. Tund sisaldab meditatsioone, hingamistehnikaid, joogateraaopia ja kriya hatha jooga harjutusi lülisamba superheaks igapäevaseks teadvustamiseks, tervendamiseks, nõtkeks ja samas vastupidavaks tegemiseks ja enda seeläbi noorendamiseks!
 • Jalgade eritund!
  90-minutiline joogatund on salvestatud 19.01.23 Kadriorus. Võtame ette jalad kogu pikkuses ja ka puusad ning alaselja! Jalgadele ja puusadele suunatud soendusharjutustele järgneb istuv päikesetervituse seeria, seejärel võimsad tugevdusharjutused kriya hatha jooga põhiasendite abiga, edasi jalgade ja puusade ning alaselja venitamine ja vabastamine tuviseeriaga ning lõpetuseks eriline jalgade puhkeasend.
 • Päikesetervituste tund.
  90-minutiline joogatund on salvestatud 15.04.21 Taevasmaa külas ja sisaldab 6 erinevat päikesetervituse seeriat. Tund algab lühikese soojendusega ja teadlike taotluste tegemisega. Järgnevad:
  1) Istuva päikesetervituse variatsioon
  2) Seisev päikesetervitus
  3) Ashtanga jooga päikesetervitus A
  4) Ashtanga jooga päikesetervitus B
  5) Jalgade päikesetervitus
  6) Kriya Surya Namaskar
  Lõpulõdvestus.
 • Kehapooled ja ajupoolkerad – miks meistrid taotlevad keha sümmeetriat?
  90 – minutiline kriya hatha jooga tund, mis salvestatud 04.03.21 sobib edasijõudnud joogapraktiseerijale, seda just süvenemisastme poolest.
  Vasak ja parem ninasõõre ja seos Ida ja Pingala kanaliga; soendus vasakule poolele ja paremale; Thoppukaranam; Kriya Surya Namaskar; Trikonasana; Shavasana juhendatud meditatsiooniga; dünaamiline mudratehnika ajupoolkerade tasakaalustamiseks.
 • Tasakaaluasendid füüsilisele kehale.
  90 – minutiline kriya hatha jooga tund, mis salvestatud 7.01.21. Teeme läbi üle kümne tasakaaluasendi – nii seistes, külili, selili, kõhuli, kui ka neljakäpuli. Osa asendeid on sadu, kui mitte tuhandeid aastaid vanad. Teised jälle moodsa füsioteraapia poolt väljatöötatud. Ometi on neis sarnasust – kõik töötavad süvalihastega ja keskendumisega, luues tulemusena rohkem tasakaalu nii meelde kui kehasse.
 • Selja süvalihased – sisemise tugevuse telg! Kas sul on “piisavalt selgroogu” elus?
  90 – minutiline kriya hatha jooga tund, mis salvestatud 17.12.20 on pühendatud sisemisele tugevusele ja enesekindlusele. Seda nii energeetiliselt, vaimselt kui ka puhtfüüsiliselt. Tegelikult ongi need omavahel seotud teemad. Tund on füüsiliselt mõõdukalt väljakutsuv lihastreening, kuid siiski kõigile sobiv ja täiesti jõukohane erinevatele vanustele. Harjutusi saab enda jõudlusele vastavalt sooritada kas pikemalt või lühemalt
 • Valgus Sinu sees – see on erilise kvaliteediga Prana – eluvägi, mida Sa saad kogemuslikult tunda ja ka “näha” sisemiselt. Seda just praktiseerimegi 90-minutilises kriya hatha jooga tunnis, mis salvestatud 10.12.20. Harjutused valgusvoo tõstmiseks on küllalt intensiivse loomuga, kuid nende sooritamine toimub aeglaselt ja rahulikult, süvenenud teadlikkusega ja väga täpselt. See on tund, mis sobib tõsisele süvenevale joogapraktikule!
 • Noorendavad tehnikad ja kriya hatha jooga.
  3-osaline sari koondab endas nii loogiliselt põhjendatavad füüsilisele kehale otseselt noorendavalt mõjuvad tehnikad, kui ka põnevad energeetilised võtted ning muidugi oskuslikud taotlused. Juba peale esimese osa läbimist võid tunda suurt erinevust endas, kuid kolme osa läbides vaatab reaalselt ka peeglist vastu nooruslikum Sina! Järele proovitud ja toimib!
  Üksiktund 90 min ja 15€, kogu sari 40€. Salvestatud on sari novembris-detsembris 2020.
 • Joogateraapia teematund: varjatud pinged vaagnas ja alaseljas – niude-nimmelihase ehk psoas’i vabastamine
  Meie top-hit-teematund, mis valmistatud 12.11.20 toimunud joogatunni põhjal. Terviklik 100-minutiline õppevideo selgitab lahti niude-nimmelihase asukoha ja olulisuse. Praktiline harjutustik, mida saab igaüks ise kodus kasutama hakata, pakub niude-nimmelihase grupile ja seda ümbritsevatele lihastele nii stressimaandust, sihipärast venitust, tugevdust, stabiliseerimist kui ka süvalõdvestust.
 • Jumalannade asanad ja naiste hormonaalne tervis.
  22.10.20  Oled teretulnud tellima 90-minutilist kriya hatha jooga valmis VIDEOTUNDI, kus teeme läbi erinevaid jumalannade asanaid. Need on joogateraapias tuntud kui vaagnapiirkonna elundite ja rindkere tervist toetavad asendid, samuti isikliku naiseliku väega kontakti saamise ja vanadest seismajäänud energiatest vabastavad asendid. Ole terve ja tunne end vägevalt!
 • Kriya hatha jooga põhiasendite õppimine ja tihedamad intensiivtunnid
  90-minutilised joogatunnid kriya hatha jooga klassikaliste põhiasenditega.
  1) 5.11.20  Puhastavad hingamistehnikad: hatha shuddhi ja purna shuddhi pranajaamad. Ujjyi heli. Kõige iidsem joogaasana arheoloogilise leiu põhjal, mis see on? 5 khj põhiasendit – tervitusasend, poolturiseis, toestatud kalapoolasend, kolmnurkasendi seeria.
  2) 4.06.20  10 põhiasendit järjest – tervitusasend, päikesetervitus, seisev kurg, vibu, poolturiseis, kala poolasend, ader, kobra, joogasümboli asend, lõpulõdvestus.
  3) 11.06.20  12 põhiasendit järjest – tervitusasend, päikesetervitus, turiseis, kalaasend, joogasümboli asend, poolratas, istuv kurg, rohutirts, teemantvalguse asend, kindluse valguse selili asend, kolmnurkasendi seeria ja lõpulõdvestus.
  4) 18.06.20  Kõik 18 põhiasendit järjest.
 • Tänupraktika Joogatund
  23.05.20  90-minutilise joogatunni esimese poole moodustab rahulik kriya hatha jooga praktika.
  Tunni teine pool on aga pühendatud täielikult süvalõdvestuses tervenemisele läbi juhendatud tänumeditatsiooni. Sel ajal lõdvestume selililamades matil, kuid sisemiselt liigume inimeseksolemise tasandatite kaupa, alustades füüsilise keha struktuuride põhjalikust läbitänamisest edasi peenematesse sfääridesse, suubudes tervendustehnika loomuliku tulemusena jooga-nidra laadses süvalõdvestuse seisundis oma algolemusse.
  Juhendaja: Aale-Triinu Sonn.
 • Videotund: 7 põhitšakrat (salvestatud aprill 2020).
  Kriya hatha jooga asendid ja alghelid 7 peamisele energiakeskuse töö parandamiseks ja tasakaalustamiseks. (Intensiivsemat laadi 90-minutiline tund 14 asana ja mantratega.)
  Juhendaja: Aale-Triinu Sonn.
 • Videotunnid: Imuunsüsteemi toetamine (1.-5. osa, salvestatud märts-aprill 2020)
  Nii teooria kui praktikaga turgutavad 60- ja 90-minutilised joogatunnid, mis sisaldavad klassikalisi joogatehnikaid igapäevaseks iseseisvaks kasutamiseks, et tugevdada immuunsüsteemi tööd kevadhooajal. Samuti leiad erinevaid päikesetervitusi ja ka tervendavaid meditatsioone.
  Piletid: 60-minutiline videotund 12€, 
  ja 90-minutiline videotund 15€, kogu kursus 50€
  Juhendaja: Aale-Triinu Sonn.
 • Lapseootel joogatunnid
  Saadaval on nii otseselt sünnituseks ettevalmistavaid tunde kui ka joogalikku üldtreeningut rasedatele. Tunnid on kõik 60-min pikkused ja neid viib läbe doula/sünnitoetaja ja lapseootel jooga juhendaja Aale-Triinu Sonn. 
  Pilet 12€.
 • Sünnitusjärgse taastumise joogatunnid Videotunde on nii koos beebiga (alates 2 kuud kuni 24-kuuni välja) kui ka üksi, ilma lapseta! Raskusastmeid ja süvenemisastmeid on samuti mitmeid: alates taastumise ABC-st juba 2. kuul peale lapse sündi ja jõudes raskemate treeninguteni, milleks peaks kindlasti vähemalt 6 kuud olema möödunud lapse sünnist. Pilet 8€
 • VAAGNAPÕHJA LIHASTE treeningu pooltunnid.
  TERVE KURSUS KORRAGA:
  https://fienta.com/et/vaagnapohjalihased-8-osaline-kursus

Neljapäevastest Aale-Triinu juhendatavatest joogatundidest saab ka reaalajas osa võtta neti teel!
Hooaja jooksul lisandub siia nimekirja veelgi joogavideosid, mis on valminud juba toimunud tundide põhjal.

Studio108 tunniplaanist (üleval menüüs) leiad mitmete tundide eest viite ONLINE ning klikkides vastava tunni nimetusele, saad täpsema ülevaate toimuvast ning leiad ka juhendaja kontakti, kuhu pöörduda oma sooviga osaleda joogatunnis interneti teel. Tunnid ka salvestatakse ja neid saab hiljem ka järele vaadata privaatse ligipääsuga.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagasisidet videotundidest:

November 2021.
Hei, tegin just 18.11.21 joogatundi ja tahtsin öelda, et see oli kuidagi eriliselt hea. See oli mônusalt masseeriv ja toonust andev. Aitäh, et sa teed, mida sa teed 🙏 🥰
M.S.
***
Aprill 2021, vaagnapõhjalihaste treeningu pooltundide tagasiside
Suur tänu, Aale-Triinu! Nii vajalikud ja head harjutused ning õpetused!!!
Jaksu ja edu sulle õpetamisel ja oma teadmiste jagamisel!
***
Märts 2021, vaagnapõhjalihaste treeningu pooltundide tagasiside
“Aitähh, Aale-Triinu! Jube head harjutused! Vaimustuses! Eile tegin ja täna ka juba tehtud. Need vaagnap lihased on justkui vundament. Energia voolab mul ka eilsest teistmoodi.”
***
November 2020, joogateraapia teematunni kohta
Tund oli super!
***
November 2020, järelvaadatava joogateraapia teematunni video kohta
Tere Aale-Triinu, nüüd lõpuks sain läbi vaadatud niudenimmelihase video, ma tegin seda osade kaupa : ) Väga hea anatoomia osa ja suur aitäh raamatu vihje eest, selle tahan küll võtta raamatukogust.
***
Juuni 2020Tänupraktika joogavideo kohta
Tegin Tänupraktika Joogatunni täna, päikese käes aias. Kogemus on kerge ja õrn. Imeline päev elu kogemiseks. Peale silmade avamist vaatasin sädelevat praanat ja kõrgel taevas lendlevat kulli.
Ja päike on täna suviselt soe. Naudin oma kevadist puhkust 😊 Palju päikest ja soojust! Suur tänu Aale-Triinu kõigi joogatundide eest, milles olen saanud osaleda. Oled imeline juhendaja !

Tagasisidet ONLINE tundidest ja töötubadest.

Kõik jooga-muuvid on valminud Aale-Triinu ONLINE Zoom-tundide salvestuste põhjal. Videod on saanud viimase aasta jooksul rohkesti imelist tagasisidet ja julgustavad meid salvestustega jätkama.

Suur tänu, Aale-Triinu! Nii vajalikud ja head harjutused ning õpetused!!!
Jaksu ja edu sulle õpetamisel ja oma teadmiste jagamisel!
(aprill 2021, vaagnapõhjalihaste treeningu pooltundide tagasiside, osalus nii ONLINE kui järelvaatamisega)
***
“Olen väga tänulik, et sinuga olen kokku puutunud! Sa oled imepärane spetsialist ja südamlik inimene. Tänu sulle sain uue energia ja hea meelega tegelesin yogaga!”
(aprill 2021, osalus rasedate jooga ONLINE tundides)
***
“Aitähh, Aale-Triinu! Jube head harjutused! Vaimustuses! Eile tegin ja täna ka juba tehtud. Need vaagnap lihased on justkui vundament. Energia voolab mul ka eilsest teistmoodi.”
(märts 2021, vaagnapõhjalihaste treeningu pooltundide tagasiside)
***
“Ma tahtsin veel väljendada oma tänu Sinu suurele olemusele, sellele väekale Naisele, kes Sa oled ja sellele tarkuse ilule, mida kiirgad! Suured tänud armas! Ma nautisin väga Sinu keskmes olemist ja Sinu viisi juhendada joogatundi, see kuidas Sa alustasid ja mil viisil end väljendad, sellest kiirgus sügavat kindlustunnet. 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Mulle meeldis väga, kuidas Sa tunni kokku tõmbasid, kuidas Sa tõid sisse Suure Kosmilise Ema printsiibi. 🙏🏼🙏🏼🙏🏼💗🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Armas oled! 😘””
(veebruar 2021)
***
Tund oli super!
(2020 novemberjoogateraapia niudenimmelihase teematunni kohta videosilla teel)
***
Tere Aale-Triinu, nüüd lõpuks sain läbi vaadatud niudenimmelihase video, ma tegin seda osade kaupa : ) Väga hea anatoomia osa ja suur aitäh raamatu vihje eest, selle tahan küll võtta raamatukogust.
(2020 november, järelvaadatava joogateraapia teematunni video kohtaa)
***
Suured tänud Sulle! Tegin Tänupraktika Joogatunni täna, päikese käes aias. Kogemus on kerge ja õrn. Imeline päev elu kogemiseks. Peale silmade avamist vaatasin sädelevat praanat ja kõrgel taevas lendlevat kulli.
Ja päike on täna suviselt soe. Naudin oma kevadist puhkust 😊 Palju päikest ja soojust! Suur tänu Aale-Triinu kõigi joogatundide eest, milles olen saanud osaleda. Oled imeline juhendaja !
(2020 kevad, järelvaatamisega osalus Tänupraktika joogatunnis)
***
Tänan, eilne tänupraktika oli nii lõdvestav, et ma jäin magama! Seda pole ammu juhtunud, kuid kui silmad avasin oli ekraan must ja kell veerend 9!
(2020 kevad, ONLINE osalus Tänupraktika joogatunnis)
***

Suured tänud super, tugevalt lõõgastava meditatsiooni eest. Minu keha ja hing tänavad nii sind kui mind..😇 (2020 kevad)
***
Tänan Sind eilse imeliselt voolava ja tänulikkuse vibratsiooniga laetud ja õnnistatud tunni eest. Imeline kogemus oli. Olen seesmiselt puhtam❤️

(2020 kevad)

Aitäh Sulle, et oled OLEMAS!

“Igasugune hea, voorused, õnn ja meelerahu kasvavad välja armastusest. Armastus on kõigi vooruste ja ühtsuse saavutamiseks peetava ennastohverdava võitluse juur. Armastus ehk kõige ühtsuse tunnetamine kõikjalolevas õpetajas ja õpetajaga ning iseeneses, on korra, organiseerumise, ühinemise, tasakaalu ja rahu looja.”
Kriya Babaji