Erasessioonid Aale-Triinu Sonn’iga

Oled teretulnud uurima lähemalt 1:1 nõustamiste ja eratundide kohta, mida pakub 25-aastase jooga praktiseerimise kogemusega ja 15-aastase õpetajakogemusega nii jooga- kui ka tervisliku eluviisi praktik ja nn “eluhäkker” – Aale-Triinu Sonn.

1:1 kohtumised võivad toimuda nii joogasaalis, Sinu poolt valitud ruumis kui ka ONLINE.
Erasessiooni tasud:
1h/45€ füüsilisel kohtumisel ja 30€ ONLINE kohtumisel.
1,5h/66€ füüsilisel kohtumisel ja 45€ ONLINE kohtumisel.
Km hinnale ei lisandu.
Ülekande saab teha: A-T Disain OÜ, LHV a/a EE367700771006616468.
Kasutada saab ka Stebby krediiti, vt: stebby.ee, teenuse pakkuja Studio 108, eratund.

Broneeri endale aeg, kirjuta või helista Aale-Triinule: anjani1008@gmail.com, tel 5270569

 

KRIYA HATHA JOOGA JA JOOGATERAAPIA eratunnid füüsilisele kehale. On rõõm pakkuda Sulle mitmekesist ja kasulikku infot ning teadmisi keha toimimise kohta. Funktsionaalse anatoomia tundmaõppimise kaudu võid leida olulist leevendust oma ebamugavustunnete ja pingete osas. Saad kindlasti teada praktilisi nippe täielikumaks kohalolekuks, oskust lõdvestutuda ja lõõgastuda sügavalt igal tasandil. Soovi korral omandad klassikalise Babaji kriya jooga põhiasendite seeria ja variatsioonid. Samuti tõhusaid ja ka tervendavaid pranajaamasid ehk hingamistehnikaid erinevateks puhkudeks. Praktiseerime koos päikesejoogat, erinevaid päikesetervitusi, samuti kuutervitust.
Namaste!

Näidiseks tasuta tutvustavaid klippe:

  • Päikesetervituse praktika kasutamisest ja sisemise valguse jõust.
   https://youtu.be/CmtmuQKbGwk (See 4-minutiline videosõnum on algus joogatunnist, mis oli tervenisti pühendatud valgusele.)
  • Hommikujooga harjutus rindkere organite ja hingamisteede tugevdamiseks. Lisaks soovitame sama harjutust ka südameenergia vabastamiseks ehk kui juhtub olema miskit rasket hingel, saab olemise kergemaks 🙂 – https://youtu.be/Dl1vOsvZ6mE (1:18 min).
  • Herbazen Podcast ja video-intervjuu: #38: Vestleme joogaõpetaja Aale-Triinu Sonniga
   Lisaks joogale ja eluunistuste täitumisele arutasime veel ka sellest, kes Ma/Sa tegelikult oled, kui võtta ära kõik rollid, nimed jne ja ka naiselikust trennist, diastaasist, eneseväärtustamisest.
   Spotify: https://open.spotify.com/episode/4jFA2UulkCTaS4E64QyKzD
   Facebook: https://fb.watch/3i8DKaBKeM/
   YouTube: https://youtu.be/HvdlmFtbFyU

 

LAPSEOOTUSE JOOGA ERATUNNID – sobivad kõigiks kolmeks trimestriks.
Võivad sisaldada nt rasedusaegset mõõdukat joogatreeningut, sünnituseks ettevalmistavaid harjutusi, rasedusaegset joogateraapiat ning lisaks ka muidugi doula nõuandeid.  Doula teenustest vaata lähemalt allpool.

 

DOULA TOETUS PEREDELE – lapseootuse ajal, lapse sünni ajal ja lapse sünni järgsel ajal.

Konsultatsioonid, nõustamine, harjutused, imetamisnõustamine jne.
Millal ona hea pöörduda doula poole –
Kui teil on misiganes küsimusi lapseootuse ja /või sünni teemadel; v-o tunnete, et on mõningast selgusetust või lihtsalt soov paremini aru saada, mida ämmaemanda või arsti öeldu tähendab teie jaoks praktiliselt. Kui on soov vabastada pingeid kehast ja teha vajalikku ruumi kõhubeebile, et ta saaks sündimiseks õigesse asendisse end sättida. Või kui on soov südames hästi valmistuda ja avatud meelega astuda oma lapse sünnihetkesse. Olen valmis ka peale sünnitust toetama nii emmet kui issit lihtsates toimingutes beebiga, valmistama tervislikku toitu perele ja pakkuma sünnitusjärgseid hoolitsusi naisele.

Uuri lisaks:

TERVISLIKU ELUVIISI MENTORLUS 1:1 – TERVISTAV TEEKOND koos Aale-Triinuga.

Toetan südamest Sinu otsust astuda oma tervise teadlikumaks juhtimiseks süsteemsele rajale. Vaatame koos, millest üldse alustada. Kaardistame peamised teemad ja individuaalsed tugipunktid. Mida tõhusat saab kohe edenemiseks tervenemise teel enda heaks ära teha? Kuidas positiivne muutus lihtsamaks teha endale? Saan Sinuga jagada teadmisi ja praktikaid nii joogateraapia maailmast (hingamistehnikad / sisemise töö nipid /meditatsioonid /füüsilised harjutused) kui ka inspireerivad retsepte, mida kasutan ka igapäevaselt ise. Juhendan ka praktiliselt tervistavate toitude valmistamist. Nõustan toiduainete ning vajaduse korral ka toidulisandite teadlikul valikul meie kaubandusvõrgust. Olen toeks kehapuhastuse praktikate tegemisel.

Kohtumised kaugteel

  • (video, e-mail, messinger, telefon, jne) 30€/h;

Füüsilised kohtumised

  • 45€/h;

Pakett süsteemseks mentorluseks terve 1 aasta jooksul

  •  480€ – sisaldab kohtumisi 12h ulatuses (keskmiselt 1 x kuus 1 h, ükskõik kas otse või kaugteel), inspireerivaid tervistavaid retsepte, nõustamist toetavate toiduainete ning vajaduse korral ka toidulisandite valikul meie kaubandusvõrgust, praktilist juhendamist soovi korral ka endaga sisemise töö tegemise jaoks, joogateraapia tehnikaid ja vägevaima kogemusena ka üks 9-päevane maksapuhastus Sulle sobival ajal (valime koos sobiva variandi, nõustan ettevalmistuste osas, olen toeks kogu puhastuse aja ja juhendan ka sujuva väljatuleku osas).

Näidiseks tasuta tutvustavaid klippe tervistava teekonna teemadel:

   • Aloe vera ja selle kasutamine! Kuidas teha aaloest ise kodus tervislikku jooki –
    https://youtu.be/IPIqFvIwJsw (2:52 min).
   • Saates “Puuduta Mind” saatekülalisena koos Silver Knäsev’iga jagamas oma kogemust Meditsiinimeediumi toitumisstiili mõjudest: https://youtu.be/n4vinGRUles (54:43 min)
    Seekordses saates keskendume toitumisele. Meditsiinimeediumi kogukondlased Aale-Triinu ja Silver toovad näiteid isiklikust elust, kuidas neil on õnnestunud terveneda rasketest tõbedest, mida on valesti diagnoositud või tulemusteta ravitud või mille suhtes meditsiinikogukond pole suutnud kindlat seisukohta võtta.
   • Ecosh TV: Tervenemine raskest haigusest https://fb.watch/7_TFFA9-Ow (30:33 min)
    Kuidas vastu võtta teadmine, et Sul on haigus, mille suhtes tavameditsiin on võimetu?
    Räägime keskkonnasaaste mõjudest krooniliste haiguste tekkele, lähisuhtevägivallast, teadlike muutuste tegemisest, emotsioonide vabastamisest ja oma elu iseseisvast juhtimisest.
    Saame inspiratsiooni, kuidas muuta teadlik söömine ja kehapuhastus loomulikuks elu- ja mõtteviisiks. Lisaks praktilised nipid.

Tagasisidet tervisliku eluviisi mentorluse ja joogateraapia teemadel

November 2021 1:1 Erasessiooni tagaside:
Aitäh teile harjutuste eest! Tahtsin veel öelda et te nägite väga terve, ilus ja elujõuline välja! Tahtsin natukene uurida ka teie toitumise kohta, kas peate mõnda blogi ka ? Eesmärk oleks rohkem tarbida jõudu andvaid toiduaineid ja vähendada neid siis mis pikemas perspektiivis võtavad energia ära.”
S.R.

September 2021, FB grupis Tervistav Teekond:
“Tahtsin siin avalikult tänada Aale-Triinut, kes on võtnud jagada vahetut infot Meditsiinimeediumi tervendavate põhimõtete kohta. Ma võtsin raamatud ette ja teooriat on nii palju, et praktiliste juhisteni ei jõua ju niipea. Tänu Aalele sai aga algus tehtud ja nüüd on nii hea lugeda ja kergendusega tõdeda, et olen õigel teel. Suur tänu Sulle, Aale-Triinu, et kontsentreerid olulisema ja oled nii toetav teekaaslane! Ole õnnistatud! 🙏”
J.B.

August 2021, peale Tervistavat joogalaagrit Hiiumaal:
“Olen südamest tänulik selle joogalaagri eest! Sain inspiratsiooni ja jõudu, mida otsima läksin :-). Raamatukogust juba A. Williami raamatudki võetud.
Liituksin suurima rõõmuga Sinu grupiga FB-s: Tervistav Teekond.”
M.L.

“Aitäh järelkaja ja üldse kogu laagri eest – siiani kohati selle lummuses 🙂 Mainin ka seda, et olen sellel neljapäeval joogatundi tulemas.
Teiseks, olen huvitatud su facebooki grupiga liitumast.”
L.P.

“Aitähh, imelise nädalavahetuse eest. Lasin endal seedida ja olla ning tajuda, mis nädalavahetusel toimus… Sees on rahu, puhanud tunne, rohkem vaikust ja mõnus olemine. Koht oli imeline, toidud väga maitsvad ja lihtsad (täna kokkasid), matk silmiavav tänu Greta avardavatele pajatustele ja jooga/meditatsioon õpetlikud, mõnus. Kuulasin põnevusega, mida räägiti, arutati. Seega suur tänu kõigile osalejatele ja kindlasti korraldajatele. 🙏 Head algavat nädalat 😘”
T.P.

November 2021
(Tagasiside diastaasi terevendamise sessiooni osana saatetud materjalidele)
“Lugesin just sinu saadetud meili. Nii ilus meil. Aitäh. Sa oled suurepärane hoolitsejahing. Sellist meili saades tunnen ennast hoitud ja armastatud. 💗💖”
Annika

Veebruar 2021
“Ma tahtsin veel väljendada oma tänu Sinu suurele olemusele, sellele väekale Naisele, kes Sa oled ja sellele tarkuse ilule, mida kiirgad! Suured tänud armas! Ma nautisin väga Sinu keskmes olemist ja Sinu viisi juhendada joogatundi, see kuidas Sa alustasid ja mil viisil end väljendad, sellest kiirgus sügavat kindlustunnet. 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Mulle meeldis väga, kuidas Sa tunni kokku tõmbasid, kuidas Sa tõid sisse Suure Kosmilise Ema printsiibi. 🙏🏼🙏🏼🙏🏼💗🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Armas oled! 😘””
Merilin

Mai 2020
“Aale-Triinu sattus minu teele kui soovisin 7. raseduskuul hakata aktiivsemalt käima rasedate joogas, kuid saabus eriolukord ning kõik perekeskuste tunnid olid tühistatud. Peagi leidsin Aale-Triinu veebijoogad ning osalesin nendes kuni raseduse lõpuni. Kui esiti tundus veebitunni mõte kummaline, siis tegelikult olid need väga nauditavad ning mis kõige toredam, sain joogat teha endale sobival ajal ja mitu korda nädalas! Kuigi me ei olnud Aale-Triinuga kunagi kohtunud, tekkis tundidest tore äratundmine, et ta võiks minu sünnituskogemusele veelgi enam toeks olla. Nii külastaski ta meid ja näitas praktilisi harjutusi, kuidas ise sünnitusele kaasa aidata. Olen kindel, et tema soovitused nii joogatundidest kui personaalsest nõustamisest aitasid kaasa väga positiivsele sünnituskogemusele, mu keha ja meel olid selleks imeliseks sündmuseks valmis! Aitäh Sulle!”
K.

Veel tagasisidet siin emaduse teekonnal klientidelt: www.studio108.ee/tagasiside-aale-triinu-rasedate-jooga

 

________________________________________________________________________________

Kriya hatha jooga eratund meestele – juhendaja Jaak Kivimäega

Juhendaja: Jaak Kivimäe
Kontakt: kivimae.jakk@gmail.com

Individuaalne kriya hatha jooga tund neile, kes soovivad personaalset ja klassikalist juhendust, et endale sobiva tempo ja astmega joogamaailma süveneda. Kasvõi päris algusest, n-ö A-st ja B-st kuni tõsise süvapraktikani välja.

Tundide käigus käsitleme:

 • füüsilise keha sikust ja vastupidavust, tervist ja tugevust läbi kriya hatha jooga põhiasendite;
 • vitaalse ehk sisemise energiatasandiga töötamist läbi õige hingamise, pranajaamade ja ka lihtsalt sisemise vaatluse kaudu;
 • mentaalse keha ehk sisemise tasandiga töötamist, läbi sisemise vaatluse ja meditatsioonitehnikate;
 • selgust, teadlikkust, keskendumisvõime paranemist, kohalolupraktikaid.

Hind: 40€/60min
(Hea pikkus individuaalsele tunnile, mida soovitame, on esimesed korrad 90 min. Siis jõuab juhendaja ka pisut tutvuda kliendi enda soovide, vajaduste ja eesmärkidega, et pakkuda kõige sobivamaid joogatehnikaid ja -harjutusi).

 

 

__________________________________________________________________________

Näojooga eratund – juhendaja Anneli Hallik

Juhendaja: Anneli Hallik (sertifitseeritud Face Yoga Method õpetaja)
Kontakt: jooga.aditri@gmail.com

Individuaalne näojooga sessioon personaalse nõustamisega ja Sulle sobiva harjutuste programmiga.

“Igasugune hea, voorused, õnn ja meelerahu kasvavad välja armastusest. Armastus on kõigi vooruste ja ühtsuse saavutamiseks peetava ennastohverdava võitluse juur. Armastus ehk kõige ühtsuse tunnetamine kõikjalolevas õpetajas ja õpetajaga ning iseeneses, on korra, organiseerumise, ühinemise, tasakaalu ja rahu looja.”
Kriya Babaji