Tiibeti traditsiooniline meditsiin pakub toetavaid ja tasakaalustavaid teraapiaid ka sünnitusjärgseks ajaks.  Nii on seda kindlasti ka Hor-Me teraapia – lihtsalt imeline vürtside ja sooja seesamiõliga tehtav pea-massaaž.
Terapeutilise hoolitsuse mõjud: taastav, hellalt soojendav, rahustav, tasakaalustav. Hor-Me massaaž aitab tõhusalt ka sünnitusjärgesete meeleolukõikumiste ja unehäirete puhul, taastades sisemise rahuliku selguse, üldise heaolu ja lõdvestunud olemise.
Mõju algab juba koheselt massaaži käigus ning tekkinud stabiilsem rahulikum seisund jääb reeglina ka püsima päevadeks. Vajadusel võib teraapiat korrata.

Kestvus:
Massaaž ise kestab 20 min, protseduurile eelneb väike vestlus ja järgneb ka väike aeg tagasisidestamiseks. Teraapia kogu kestvus 45-60 min.

Hind:
Kui tellida ainult Hor-Me terapeutiline massaaž eraldi visiidina, siis 45€ + transport, kui asukoht jääb Tallinnast/Harjumaalt kaugemale.
Kui tellida Hor-Me üldise sünnitusjärgse visiidi osana, siis lisandub koguvisiidi hinnale 30€.

 

 

“Igasugune hea, voorused, õnn ja meelerahu kasvavad välja armastusest. Armastus on kõigi vooruste ja ühtsuse saavutamiseks peetava ennastohverdava võitluse juur. Armastus ehk kõige ühtsuse tunnetamine kõikjalolevas õpetajas ja õpetajaga ning iseeneses, on korra, organiseerumise, ühinemise, tasakaalu ja rahu looja.”
Kriya Babaji