Oled südamest teretulnud osa saama meie seekordsest suveretriidist Muhumaal.

Teemaks: V a i k u s  & P r a n a  🙂
Aeg: 18. aug (R) kl 17:00 – 20. aug (P) kl 17:00
Majutab: Aspivälja Muhurada
Juhendajad: Aale-Triinu Sonn ja Jaak Kivimäe
Kokkab: Krista Noorkõiv (rikkalik-tervislik taimetoit põhineb Aale-Triinu inspireerivatel retseptidel, sobib veganitele ja ei sisalda gluteeni)

Maksumus (kõik hinnas, nii Aspivälja majutusteenus, sauna kasutus, maitsev külluslik taimetoit 3x päevas + vahepalad, joogatunnid ja meditatsioonid kui ka matkad Muhu saarel): 235€.

Koha retriidil tagab ettemaks 50€. Ettemaksu pilet on saadaval nii Stebbys (teenuse pakkuja Studio 108) kui ka Fientas mugavalt ühe klikiga siin: https://fienta.com/et/joogaretriit-muhumaal , kui ka tehes lihtsalt ülekande Stuudio Sada Kaheksa MTÜ EE737700771006616578 (Selgitus “suveretriidi ettemaks”)

Fientas näeme registreerunuid kenasti ise, kuid Stebby kasutamise korral palun saada oma vaucheri nr ning ülekande tegemise korral saada ka palun oma e-maililt teade registreerumise kohta info@studio108.ee või otse Aale-Triinule anjani1008@gmail.com!

Grupi suurus: 9 – 15 inimest

Muhu retriidi sisulisest poolest:

„Me vajame und oma elu värskendamiseks. Samamoodi vajame vaikust oma
tarkuse värskendamiseks.“ (Kriya Babaji)

Retriidi üks keskseid teemasid on sisemine vaikus. Kogu atmosfäär ja valitud joogapraktikad on valitud toetama Sind sel kogemusel. Kasutame ka mauna-jooga iidset tehnikat, mis tähendab kõnelemisest pausi võtmist ja läbi selle ka mõtterattast tasapisi välja astumist. Vaikuses on meil kontakt ümbritseva maailma ja omaenda sisemaailmaga ehedam, teadlikum ja kirkam. Just mõtete ja kõnega kommenteerimine viib sageli tähelepanu eemale tegelikust vahetust kogemisest. Retriidi üks eesmärke on pakkuda Sulle puhtamat tegelikkuse kogemust, milles saad taasleida iseeneda ja taibata enda praeguses eluetapis toimuva arengupotentsiaali sügavamat tähendust veelgi paremini!

Lisaks vaikuse praktikatele, teeme kehatööd, et vabastada üleliigseid pingeid ja panna eluenergia vabamalt voolama. Selle retriidi teema põhisõnumiks ongi praana (sanskriti keeles Prana) – elususe energia meie sees! Teeme Prana Vayu 5 suuna äratamist ja kriya hatha jooga varamust harjutusi avaruse, vabaduse, suurema elususe ja rõõmuandva kerguse heaks.
Meie menüü on retriidil valitud hoolikalt – sööme praana-rikast taimetoit ja lisame retriidile väikese kehapuhastuse nüansi – igat hommikut alustame maksa puhastavalt ja toetavalt laetud vee ja värske sellerimahlaga!

Asukohast ja majutusest:
Aspivälja turismitalu on ideaalne paik joogaks – kadakate vahel on loodus tulvil praanast ja Raugi rand, mis asub 10 minuti jalutuskäigu kaugusel kosutab soolase mereõhuga! Rand sobib ka ujumiseks!
Vabaõhus joogaharjutuste tegemiseks on õueala ning ka siseruumis on joogatamise võimalus olemas. Meie kasutada on saunamaja oma voodikohtadega ja aidamaja oma kolme kambri ja voodikohtadega. Kokku mahub neis ruumides majutuma 20 inimest.

3 km kaugusel on Muhu põhjaranniku Üügu pank oma võrratu looduse, taimestiku ja pangamaastikuga, puhta ja püha veega Silmaaalikaga, kuhu teeme ka kogemusmatka!

Soovijad saavad koos Aspivälja perenaise Kaiaga teha väikse näputööharjutuse, kus Muhu maavillasest lõngast igaüks meisterdab omale kaitsva käepaela. Perenaine Kaia ütleb naljatamisi, et Muhus võib seda isegi vaja minna, et muhku ei juhtuks ega saaks ;).

Piltidel Studio108 suveretriidi tiim: Krista, Jaak, Aale-Triinu

“Puhata tuleb nii, et sinu elu saab sellest kauaks positiivselt laetud ja hiljem tagasivaadates tunned selget rahulolu oma valikust!” (Aale-Triinu)

 

“Ka sisaliku tee kivil jätab jälje, kuigi me seda ei näe. Iga mõte, mis tuleb ja läheb, jääb kuhugi alles. Kõik, mis sa ükskord naerdes kinkisid, võib kunagi otsa saada, kuid naeratus jääb...”
Karl Ristikivi