Kas teadsid, et …?
Inimese keha rüht ja lülisamba õige asend algab jalalabadest!

Isegi kui sul on vaid ühe varba liigese asend veidi muutunud
ebamugavate jalanõude kandmise käigus või väikese
kukkumise tõttu, ei hoia jalalaba end enam sama
sümmeetriliselt ja vabalt, kui varem. Keha raskus jaotub
nüüd jalataldadele teistmoodi ja vastavalt ka uued lihased
saavad koormuse osaliseks, et keha tasakaalu endistviisi
hoida. Võid hakata kogema ebamugavust ja isegi valu
põlvedes või hoopis väsimust alaseljas. Sealt aga kandub
kergelt vildakas kehahoid ja sellest tulenev pinge juba
edasi ülaselga ja kaela.
Joogaõpetaja Aale-Triinu Sonn 
tõdeb, et see on tegelikult
päris tavaline, et inimesel, kes tuleb joogatundi, on nt
sagedased peapinged, kuid neist vabanemise tee algab
jalgade olukorra teadvustamisest ja parandamisest.
Idamaades on oskuslik jalamassaaž suure au sees.
Joondavad ja läbi masseeriva venituse jalgu lõdvestavad
sokid on kahtlemata ka hea investeering oma keha
tervishoidu!

Tellimine ja tooteinfo lisaks SIIN

 

Tervislik tegevus ei pea alati olema keeruline ja aeganõudev!

Hea võimalus muuta kodused puhkehetked tervislikuks, on tõmmata jalga joondavad ja lõdvestavad sokid (ametliku nimetusega ‘The Original Foot Alignment Socks’ ja ‘My HappyFeet’), mis küllaltki lühikese ajaga juba rahustavad jalgu, leevendavad väsimust ja pinget ning aitavad ennetada kõikvõimalikke jalalabadega seotud probleeme.  Vallatuna väljapaisvad avatud päkaosaga varbavahesokid on jalas üllatavalt mugavad ja heaolu tunnet suurendavad. Mõnusalt pehmest puuvillasest materjalist neli eralduspadjakest venitavad, eraldavad ja joondavad varbaid ning korrigeerivad seeläbi kogu jalalaba asendit, mis omakorda vähendab igapäevaste tegemistega kaasnevat stressi ja pinget jalgades.
Vahva leiutis sobib igas vanuses naisele ja mehele, kes on pikad päevad tegutsemas. Tervisetoote toime on nagu korrigeeriv masaaž, mis hüvitab päeva jooksul jalalabadele tekitatud koormuse.

Foto: Piret Pakler

 

Palju lihtsam on jalgu hoida tervetena kui neid terveks teha.

Jalad võivad olla väsinud mitmel põhjusel: kõrged kontsad, igapäevane kõndimine, pikaaegne seismine, sundasendid, vale kehahoiak, sobimatud jalatsid, pinge raskest tööpäevast, jne, rääkimata suurematest jalalabade probleemidest (suure varba nukk, hallux valgus). Üks lihtne aga suur samm enda eest hoolitsemisel on vabastada tööpäevajärgselt oma jalad igasugusest väsimusest, ebamugavusest ja valust. Tervis on oluline!
Tegelikult väga lihtsa, kuid samas omamoodi geniaalsete sokkide taga on 2010. aastal oma leiutise patenteerinud USAs elav Eva Nemcik. Ta andis oma tootele esmalt nimeks: My HappyFeet, hiljem juba aga praeguse nime: The Original Foot Alignement Socks. Pärast seda on ka järeletehtud tooteid siin seal pakkumisel, kuid alati teiste nimede all. Originaali tunned ära sellest konkreetsest nimest!
Eva Nemcik mõtles ka inimeste värvieelistuste peale. Vali endale 9 värvitooni hulgast oma lemmikvärvi armas sokipaar!

 

Joondavad ja lõdvestavad sokid on kasutamiseks järgmistel puhkudel:
Jalgades mitte ainult pingeid, valu ja väsimus, vaid ka varvaste kuju ja asendi muutused või valu kannale toetamisest. Samuti on need sokid eriti head ennetuseks, kui kannad tihti kontsaga või kitsaid kingi. Joondavad sokid aitavad hoida jalalabasid ja varbaid liikuvatena, paindlikena ja vähendada tuimust ja kohmakust. Varvaste liikuvus võib ja peakski olema muide sama hea kui sõrmedel. Pole vahet, mis vanuses on inimene, kui ta on pikad päevad tegutsemas ja sageli mitte kõige mugavamates jalatsites. Väga oluline on see jalgadele tekitatud stress hüvitada igapäevaselt.

Tellimine ja tooteinfo SIIN

Joogapoe tooteid saab tellida otse e-poest joogapood.ee/ ja võib ka kirjutada oma soovist e-mailile: info@joogapood.ee.

“Igasugune hea, voorused, õnn ja meelerahu kasvavad välja armastusest. Armastus on kõigi vooruste ja ühtsuse saavutamiseks peetava ennastohverdava võitluse juur. Armastus ehk kõige ühtsuse tunnetamine kõikjalolevas õpetajas ja õpetajaga ning iseeneses, on korra, organiseerumise, ühinemise, tasakaalu ja rahu looja.”
Kriya Babaji