Oled teretulnud Studio108 retriidile Kemeris, mis on tuntud, kui üks kauneima loodusega piirkondi Türgis!

Pildil Kemeri rand

 

Toimumisaeg: 31.10-6.11 2023 (kestvusega 7 päeva kohapeal, tagasi saabumine Tallinna Lennujaama ööl 7. nov kuupäevaga ehk 8.päeval)
Näojoogat õpetab: Anneli Hallik (sertifitseeritud the Face Yoga Method õpetaja)
Taastavat joogat ja kriya hatha joogat viib läbi: 
Aale-Triinu Sonn (kriya hatha jooga instruktor ja tervisehäkker)
Korraldusliku poole eest hoolitseb: Greta Kaupmees (pikaaegsete kogemustega giid, sh mitmeid aastaid Türgis)
Reisipaketi eest vastutab: reisibüroo Reisihunt
Hotell: Lõuna-Türgi rannikulinnakeses Karmir Resort & Spa Kemeris (all included pakett koos 3x päevas toitlustusega hotelli buffees, mitmekesise valikuga, igaüks leiab endale sobivat tüüpi toidu, sealhulgas sobib ka veganitele).
Registreerumine: kirjuta: info@studio108.ee.
Koha jooga-reisil tagab ettemaks 130€. Tasudes ettemaksu enne 10. septembrit (k.a.), osaled soodushinnaga!
Soovitame uuel huvilisel enne piletiostu proovida meie juhendajate kriya hatha jooga tundi, et veenduda antud joogastiili ja juhendusmeetodite sobivuses!
Vaata ka eelmise sarnase sisuga retriidi pildigaleriid: https://studio108.ee/album/joogaretriit-turgis-2023

 

Pane tähele vee erakordset puhtust ja läbipaistvust ning värvitooni. Rand ise on Kemerile tüüpiliselt heledate ümarate kivikestega kaetud.


2023.a. jooga- ja heaolu retriidi sisulisteks teemadeks on:

* Taastavad lõõgastuse ja puhkuse praktikad
* Kriya hatha jooga sügavalt muutvad praktikad
* Energiseerivad praktikad ja elujõu vaba voolamine
* Näojooga meetodi üllatava mõju kogemine – tunne end igas mõttes tõstetult, nii füüsiliselt kui tunnetuslikult kui teadlikkuses!

Üldine päevakava:
Hommikujooga rannas – hommikusöök hotelli buffees – näojooga – vaba aeg – lõunasöök buffees – vaba aeg – pikem joogatund matil hotelli aias – õhtusöök buffees – näojooga – satsang ja vaba aeg. 🙂
Lisaks võtame ette matka ja meditatsiooni looduslikult isesüttivate tulekolletega pühale mäele Olümposele ning paar päeva hiljem oleme terve päeva väljasõidul Göynuk Canyonis. Ning muidugi kuulub Türgis heaolu retriidi juurde soovijaile Hammami külastus, turu elamus Kemeri linnas ja palju muud elamusrohket.

 

Pildil Göynuk Canyon, mis on erkroheline veekogu looklemas kõrgete mägede vahel.


Kaasa:
Mugavad liikumist võimaldavad riided, oma joogamatt ja väike lauapeegel näojoogaks (täpsem soovitus, milline, tuleb liitujatele :)). Matkamiseks sobivad kinnised suvejalatsid ja õhuke päikest varjav peakate. Muidugi tasub kaasa võtta ka rannariided ning päikesekreem, sest novembri alguses on Lõuna-Türgis laussuvi ja merevesi on peale pikka suve vägagi soe.

Registreeru joogareisile: Kui soovid meie heaolu retriidi kohta edasist täpsemat, anna meile julgelt kohe märku info@studio108.ee!

Joogaritriidi osalustasu:
kõik hinnas on enne 10. septembrit liitujatele 1250 ja alates 10. septembrist 1350
€.
NB! Kriya hatha jooga tundides püsikäijatele ja meie joogareiside püsiklientidele lisandub ekstra soodushind! Küsi julgelt oma joogatunni juhendajalt!

Koha meie jooga-reisil tagab ettemaks 130€. Tasudes ettemaksu enne 10. septembrit (k.a.), osaled soodushinnaga!
Reisipaketi ettemaksu eest tasumine arve alusel või Stebby krediidiga, vaata teenusepakkuja Studio108 alt. Ettemaks ei kuulu tagastamisele osaleja enda loobumise korral.

Ülejäänud summa tasumine toimub just sulle sobivalt kas osade kaupa või korraga järgnevate kuude jooksul, hiljemalt 3 nädalat enne reisi ehk 9. oktoobriks. Viimane osamakse kogu paketist – 100€ – palume tasuda reisil kohapeal sularahas.

Ei sisaldu hinnas vaid:
*  Reisitõrke- ja tervisekindlustus (Kellel pole püsivat automaatset kindlustust nt krediitkaardiga, soovitame teha (kuid ära BTA-d võta, see Türgis ei toimi).
*  Vaba aja raames iseseisev liikumine kohaliku bussiga (ca 2€ pilet) või omal soovil mujal söömine.
*  Göynuk Canyonis’i külastuspilet (edasi-tagasi transfeer, laevareis, lõunasöök – kõik kokku ca 45€)
*  Soovijatele Hammami külastus (alates 20€), massaažid, maskid vms hoolitsused jne.
*  Soovijatele rafting.

 

 

Pildil Aale-Triinu mediteerimas Olümpose püha tule ääres. Olümpost tasub külastada hilisõhtul, et märgata isesüttivate tulekohtade müstikat eriti hästi. Mäkke tõus ise on kerge mõõduka koormusega, rahulikus tempos jõukohane igaühele. Abiks on trepid ja kondel.

 

Soovijatele saadaval ka rafting, kestvusega pool päeva! Tegemist on algajatele sobiva koormusega, imekaunis looduses, turvalises keskkonnas, koos väljaõppinud instruktoriga.

Studio108 sügisretriit Türgis on sisu poolest sarnane 2023 mais toimunud kevadisele retriidile Türgis, kuid seekord avastame uusi kohti jahisadama-linnakese Kemeri lähistel, mis on tuntud kui üks kõige kaunima loodusega paiku maailmas! Merevesi on novembris eriti soe ja ilm suurepärane.
Näojooga programm sisaldab nii kevadisel retriidil õpitut kui ka täiesti uusi harjutusi ja võtteid. Kriya hatha jooga programm on alati ja iga kord natuke uutmoodi ;), üht-teist tuleb joogapraktikule kindlasti ka tuttav ette, kuid samuti on üllatusi varuks sel heaolu ja enesearengut toetaval võrratul nädalal!

Oled südamest teretulnud osalema meie vabastaval joogapuhkusel!

 

 

Ootame Sind heaolu retriidile, elama elusamat ja teadlikkumat elu ning avastama, kuidas südamel on oma naeratus!

 

“Ka sisaliku tee kivil jätab jälje, kuigi me seda ei näe. Iga mõte, mis tuleb ja läheb, jääb kuhugi alles. Kõik, mis sa ükskord naerdes kinkisid, võib kunagi otsa saada, kuid naeratus jääb...”
Karl Ristikivi