Autperumjothi
Autperumjothi
Thaniperumkarunai
Autperumjothi

See on tamili mantra, mida sageli seostatakse vaimse juhi Vallalari (Sri Ramalinga) õpetustega.
Mantrat võib tõlkida kui “Suur valgus, suur valgus, arm, mis on üks valgus, suur valgus.”

See on võimas jumaliku kutsumine ja seda kasutatakse sageli mantrana mediteerimiseks ja vaimseks mõtisklemiseks. On märgatud, et mantrat korrates saab ühenduda jumaliku energiaga ning kogeda suuremat rahu- ja valgustatuse seisundit.
Vallalari õpetused ja “Autperumjothi” mantra jõud on inspireerinud Tamil Nadus ja kogu maailmas lugematuid inimesi otsima vaimset valgustust ning kasvatama oma elus suuremat kaastunnet ja armastust.
Vallalari õpetuse järgi on inimelu lõppeesmärk jumaliku teadvustamine enda sees ning elamisviis kooskõlas kõigi olenditega. Ta õpetas, et seda saab saavutada vaimse praktika ja teiste teenimise kombinatsiooni kaudu.
Kuula mantrat siit.

Ka Studio108 kriya jooga praktikud on käinud Lõuna-Indias Sri Ramalinga templis. See on eriline ehitis, mis on justkui “kosmiline masin” vaimse valguse hoidmiseks. Selle templi altaril pole pühakujusid ega -pilte, vaid ainult üks alati põlev väike elava tule lamp, dekoratsioonideta ja igasuguste lisanditeta. Sri Ramalinga järgi on lihtne tõde valgusest kõige püham.

Neile, kes järgivad Vallalari õpetusi, pole “Autperumjothi” mantra lihtsalt sõnade kogum, mida tuleb korrata, vaid võimas tööriist vaimseks transformatsiooniks ja kasvamiseks. See on meeldetuletus jumalikust valgusest, mis elab kõigis olendites, ning lõpmatust armastusest ja armust, mis on kättesaadav kõigile, kes seda otsivad. Maailmas, mis sageli tundub tume ja kaootiline, pakub “Autperumjothi” mantra lootusekiirt ja teed suurema rahu ja harmoonia poole. See on meeldetuletus, et ükskõik kui raske elu ka ei tunduks, on alati valgus, mis võib suunata meid helgema tuleviku poole. Ka “Autperumjothi” mantra ja Vallalari õpetus rõhutavad sisemise rahu ja vaimse teadlikkuse kasvatamise tähtsust korras. tuua maailmas positiivseid muutusi. Selle filosoofia kohaselt peab tõeline transformatsioon algama indiviidi seest kaastunde, armastuse ja eneseteadvuse kasvatamise kaudu. Kui inimesed saavad vaimselt ärksamaks, on nad paremini valmis teenima oma kogukonna vajadusi ja esile kutsuma positiivseid muutusi maailmas. See võib esineda mitmel kujul, alates lihtsatest heategudest kuni suuremate sotsiaalsete ja poliitiliste liikumisteni, mille eesmärk on luua õiglasem ja õiglasem ühiskond. Lõppkokkuvõttes pakuvad “Autperumjothi” mantra ja Vallalari õpetused lootuse ja inspiratsiooni sõnumit kõigile, kes otsivad oma elule suuremat tähendust ja eesmärki. Need tuletavad meile meelde, et me kõik oleme seotud suurema jumaliku teadvusega ning et sisemise rahu ja vaimse teadlikkuse kasvatamise kaudu saame muuta ennast ja meid ümbritsevat maailma. Ka “Autperumjothi” mantra ja Vallalari õpetused tõstavad esile ka kaasamise ja aktsepteerimise tähtsust. Vallalar rõhutas, et kõik olendid on jumaliku silmis võrdsed ning me peaksime teistesse suhtuma austuse ja kaastundega, sõltumata nende rassist, soost või sotsiaalsest staatusest. See kaasamise sõnum on eriti aktuaalne tänapäeva maailmas, kus sotsiaalsed ja poliitilised lõhed võivad sageli tekitada eraldatuse ja vaenutunde. Vallalari õpetused tuletavad meile meelde, et me kõik oleme osa suuremast tervikust ja et me peaksime töötama selle nimel, et luua maailm, mis on õiglasem, õiglasem ja kõigi jaoks kaastundlikum.

Paljud Vallalari järgijad jätkavad tema pärandit ka tänapäeval, juhtides vaimseid keskusi ja heategevusorganisatsioone, mis teenivad nende kogukondade vajadusi. Nad püüavad elada Vallalari õpetusi oma igapäevaelus, kehastades kaastunde, alandlikkuse ja armastuse omadusi, mida ta pooldas. Üks selline organisatsioon on Sri Ramalinga Sowdambigai Trust, mis asub Vallalari sünnikohas Vadaluri linnas.

Lisaks mõjule Tamil Nadus on “Autperumjothi” mantra kogunud populaarsust ka vaimsete otsijate seas üle maailma. Selle võimas ja meeliülendav sõnum jumalikust armust ja armastusest on kõlanud igasuguse tausta ja kultuuriga inimestega, inspireerides neid otsima suuremat vaimset teadlikkust ja ühendust. Mantrat “Autperumjothi” on kasutatud mitmesugustes vaimsetes praktikates, sealhulgas mediteerimisel, laulmisel ja palvetamisel. Seda lauldakse sageli jumaliku kohalolu kutsumise ja armastuse ja kaastunde universaalse energiaga ühenduse loomise viisina. Neile, kes kasutavad “Autperumjothi” mantrat oma vaimses praktikas, ei ole see lihtsalt sõnade kogum, mida tuleb korrata, vaid võimas tööriist vaimseks transformatsiooniks ja kasvamiseks. See on meeldetuletus lõpmatust armastusest ja armust, mis on kättesaadav kõigile olenditele, ning kõigi asjade vastastikusest seotusest.

Kui seisame jätkuvalt silmitsi elu paljude väljakutsete ja ebakindlusega, pakuvad Vallalari õpetused ja “Autperumjothi” mantra lootust ja inspiratsiooni. Nad tuletavad meile meelde, et ükskõik kui raske elu ka ei tunduks, on alati valgus, mis võib meid suunata helgema tuleviku poole. Kasvatades suuremat vaimset teadlikkust, kaastunnet ja armastust, ei saa me muuta mitte ainult iseennast, vaid ka meid ümbritsevat maailma. Me saame luua õiglasema ja õiglasema ühiskonna, kus kõiki olendeid hinnatakse ja austatakse ning kus armastus ja kaastunne on meie elu juhtpõhimõtted.

Nii pakuvad Vallalari õpetused ja “Autperumjothi” mantra võimsat ühtsuse, lootuse ja inspiratsiooni sõnumit kõigile, kes otsivad oma elule suuremat tähendust ja eesmärki. Need tuletavad meelde, et me kõik oleme ühendatud suurema jumaliku teadvusega ja et meil on vägi luua valgustutum ja kaastundlikum maailm nii enda kui ka tulevaste põlvede jaoks. Kokkuvõtteks võib öelda, et Vallalari õpetused ja “Autperumjothi” mantra pakuvad sõnumit armastusest, kaastundest ja vaimsest transformatsioonist, mis on inspireerinud ja ülendanud lugematuid inimesi kogu maailmas. Oma võimsa ühtsuse ja kaasatuse sõnumi kaudu tuletavad nad meile meelde, et me kõik oleme osa suuremast tervikust ja et meil on võim luua õiglasem ja õiglasem ühiskond, kus armastus ja kaastunne on meie juhtpõhimõtted. elusid. Kui jätkame oma vaimseid rännakuid, pidagem alati meeles Vallalari õpetusi ja “Arutperumjothi” mantrat ning kasutagem neid suunatulena, mis aitab meil elu väljakutsetes ja ebakindluses navigeerida. Nende lootuse- ja inspiratsioonisõnumiga saame muuta iseennast ja meid ümbritsevat maailma ning luua kõigi jaoks valgustunuma ja kaastundlikuma maailma.

 

 

“Igasugune hea, voorused, õnn ja meelerahu kasvavad välja armastusest. Armastus on kõigi vooruste ja ühtsuse saavutamiseks peetava ennastohverdava võitluse juur. Armastus ehk kõige ühtsuse tunnetamine kõikjalolevas õpetajas ja õpetajaga ning iseeneses, on korra, organiseerumise, ühinemise, tasakaalu ja rahu looja.”
Kriya Babaji